Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Párom visszajár...

Mit tennétek? Párom visszajár az exéhez láthatásra.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

Párom visszajár az exéhez. Állítólag csak láthatásra, de azt nem értem, hogy mit lehet csinálni egy lakáson belül éjszakától másnap délutánig? Lehet, hogy csak én vagyok féltékeny, de egyszerűen nem bírom, hogy még telefonálni sem tud.

18 hetes kismama vagyok és a párom exxe másik országban él.


2011. márc. 5. 11:17
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
a másik 11:29-re gondolt az adott válaszoló, a 79%-osra ;)
2011. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

11.29-es vagyok.

Én ezt onnan tudom h én is elválta,. A gyerekkel elköltöztünk 300 km-mel odébb,és nekem kellett kifizetni a volt férjemnek az utazási költségét,meg a gyerek utazását is nekem kellett fizetni,mert én költöztem el. Legalábbis a bíróság így állapította meg

2011. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

900km-re van az a külföld.

Akkor hol alszik szerinted a férjed?

Na ez az a férjem hol alszik ilyenkor? Mert erről soha nem beszél!!!

Nappal dolgozik hétköznap. Hétvégén és amikor túlórázik nem tudom, hogy nem csal -e?!


Bizony fontos, hogy tényleg külön alszik-e, de arra úgysem fogok sajnos őszintén rájönni! Hiába kérdezem meg a gyermekét, mert annyit hazudik, amikor itt van, biztos takargatná Őt! Abban sem vagyok biztos, hogy a lányával volt -e intim kapcsolata. Nekem nagyon furcsa, hogy egy 17 éves lány gyermek miért mászik az apjára meztelenül és ugyan miért kell egy szobában aludniuk együtt, ahonnan én múlt nyáron ki voltam zárva hetekig a saját lakásomban?

2011. márc. 5. 12:12
 24/45 A kérdező kommentje:

Abszolút nem tudok Vele mostanában beszélgetni semmiről. Mióta kismama vagyok úgy érzem, mintha egyedül várnám a Babym.


A lánya hazudik, mint a vízfolyás.

2011. márc. 5. 12:14
 25/45 anonim ***** válasza:
74%

Úristen!!!!!

Ezt komolyan mondod hogy esetleg a lányával intim kapcsolata????És te gyereket vársz tőle???

Nagyon gyorsan lépj ha tudsz vagy tisztázzatok mindent mert ez így nagyon nem jó!

2011. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
65%
nekem itt kezd kamu szagú lenni a dolog
2011. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
81%
már ne is haragudj, de te hülye vagy? gyereket szülsz egy pasasnak, aki a meztelen 17 éves lányával alszik egy ágyban, zárt szobaajtó mögött? ??????????????? észnél vagy???????????? :-o :-o :-o
2011. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve hogy egy lakásban vagytok te,ő és a lánya,erre téged kizárnak és elvonulnak együtt aludni??????????

Szerintem ez már beteges:-(

2011. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Az más, ha valamit a bíróság állapít meg és papírra foglalják.
2011. márc. 5. 12:17
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez a sztori kezd durva lenni, várom a fejleményeket...mi az, hogy meztelen mászik az apjára, meg együtt aludnak és te ki vagy zárva???Ez nekem betegesen hangzik kissé...
2011. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!