Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy párom soha...

Miért van az hogy párom soha semmiért nem kér tőlem bocsánatot? Ő felsőbbrendű vagy mi?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul esik hogy párom nem tud bocsánatot kérni tőlem. Gondolkodás nélkül és megbánás nélkül elvan mellettem utána a továbbiakban is, hacsak én nem megyek el. Pl összeveszünk valamin, és ő volt a hü**e, ő nyugisan tv-zik, én meg tiszta ideg vagyok és inkább lemegyek a konyhába. Utána meg úgy tesz mint ha mi sem történt volna. Vagy olyan is van, hogy pl én jövök el tőlük (mert nálukvoltunk) és van hogy 2 napig sem hív fel telefonon. Megvárja hogy majd én úgyis keresem. (akármilyen üggyel, de úgyis keresem) Hosszú kapcsolat, több mint 4 év és még nem élünk együtt.
2011. márc. 5. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
következőben próbáld ki, hogy ha ő a hibás akkor ne keresd, semmilyen formában, még 1 sms se :), azért nem keres, mert tudja, hogy te maijd úgyis fogod
2011. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mindig apróbb dolgokon veszünk össze. (pl: múltkor kutyát sétáltattunk és neki csörgött a telefonja mondta hogy vegyem át a láncot de épp az orrom fújtam, mondtam neki hogy mindjárt, télleg csak 10-15 másodperc volt amig átvettem a láncot és mire megfogom pont leteszik a telefont. És fel volt háborodva hogy milyen lassú vagyok, mikor komojan mondnom hogy nem volt több 10-15 másodpercnél. És mondtam is neki, hogy az illető kb 3 kicsörgést várhatott meg! És olyan csúnyán beszólt. Én meg fogtam magam a kutya sétáltalás közbe, és mondtam neki hogyha ilyen flegma akkor én megyek. És hazamentem. Erre 3 napig nem keres. Normális ez?? Régebben, amikor szerelmes voltam belé nagyon, akkor igaz hogy mindig én keresetem akár már 1-2 óra múlva is hogy beszéljük meg a dolgokat. Lehet ott rontottam el??
2011. márc. 5. 15:54
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd ott a p.icsába, minek pazarolsz ilyen gyökerekre éveket..
2011. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ott rontottad el. Szarj a fejere. Ne keresd, ha esz is a fene. Legy eros.
2011. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Igen kicsit ott, de akkor még nem tudhattad, hogy ennek ilyen rossz vége lesz, ennyire rászokik. Totál el van kényelmesedve, ilyet sok éves házasok csinálnak már, nem a legjobb törekvő párok.

Én beszélnék vele erről tuti, és megnézném változik e a helyzet, mert ha már így álltok, és nem tud és akar változtatni (már nem könnyű neki, mert nagyon elkényelmesedett)akkork én otthagynám. 4 év nem házasság nem szerelem, nem sikeres jó irányba változtatás után, nem látnám okát vele maradni.

2011. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos igen.

De változtathatsz rajta, csak fő a tudatosság.

Merj nemet mondani, nem hiszem el, hogy egy zsebből nem lehet egy kézzel kivenni a telefont, és muszáj a másikat csicskáztatni, ráadásul szerintem le is alázott, mivel neki fontosabb volt az a telefon mint Te (és az orrfújásod...)


Szerintem következő alkalommal, ha otthon vagytok összevesztek valamin és el kezd tévézni, akkor kib@szott dühvel menj be a szobába és állj a tv elé, és akadj ki rendesen (ilyenkor ajánlott feljebb csavarni a hangodat). Szerintem ez lesz a vízválasztó! Ha meglepődik és meghallgat, majd utána ő megy oda hozzád hogy szivi beszéljük meg, akkor van még remény. Viszont ha kinevet (inkább röhög) és azt mondja hogy told arréb a kofferodat, akkor ideje lépned...vagyis inkább lelépned mellőle, mert 1. már nem "programozható át", 2. akkor úgy tekint rád mint az anyjára, aki kiny@lja a seggét. Bár te döntesz, hogy ezt vagy elviseled vagy sem ( bár a kérdésedből ítélve szerintem te a második eshetőséget fogod választani)


Ja és én még meg is szívatnám az ilyet. Minimum egy hétig fel sem venném a telefont, még ha keres akkor sem. Ha kibírja a kapcsolatotok, akkor van jövője, ha nem akkor nincs.


Amúgy meg ne érzékeltesd vele, hogy te mennyire odáig vagy érte, mert ez a pasiknak azt jelenti, hogy bármit megteszel értük, aztán majd pisloghatsz mint hal a szatyorban ha egyszer azon kapod magadat, hogy mindenért téged ugráltat és leordítja a hajadat ha nem teszed meg amit kér.


Az utolsó tanácsom meg az hogy merj nemet mondani! Megkér valamire magyarázkodás nélkül vág rá hogy nem és pont :)

2011. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy mikor vele vagy minek érzed magadat?


Nőnek vagy inkább rabszolgának?

2011. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Igen, felsőbbrendűnek hiszi magát (gondolom te vagy a lány). Sok férfi képtelen egyenrangúnak tartani magával a feleségét v. barátnőjét. Ez még a régi patriarchális társadalom csökevénye. Az ilyenekkel normális nő nem áll le. A problémák alapján, amit leírtál, te még fiatal lehetsz, szóval ne pazarolj egy ilyen gyökérre éveket (ahogy az előttem lévő is írta). Lépj ki ebből a "kapcsolat"-ból, és legközelebb olyat keress, aki egyenrangúnak tart saját magával. Fogd fel az egészet úgy, mint tanulópénzt. Még mindig jobb, mint aki az egész életét egy ilyennel tölti, és ott van 50 évesen, két gyerekkel, és esélye sincs arra, hogy valaha normális élete legyen.
2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%

Én nem tűrném, ha ilyen lekezelően bánna velem bárki is. némelyik pasi a barátnőjén éli ki ezt a vágyát, mert így felsőbbrendűnek érezheti magát valakivel szemben. Pedig egyenrangúak vagytok. Valószínűleg megszokta és tudja, hogy veled bármit megtehet. Én szakítanék :/ Persze tudom, ez nem ilyen egyszerű. Szüleim kapcsolata is pontosan ugyanilyen. De ők már 22 éve együtt vannak, és anyukám annak ellenére, hogy szenved a kapcsolatukban, nem képes elhagyni apukámat. borzasztó ezt nézni. Arról semmit nem írtál, hogy szereted-e, vagy hogy mi az, ami jó a kapcsolatotokban. Ugye nem csak a megszokás, és hogy félsz otthagyni őt?


18/L

2011. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Azért vagyok vele mert néha vannak olyan jó időszakok hogy akkor minden rosszat elfelejtek és jól érzem magam vele. Szerelmes már nem vagyok az 100%. Neki is megmondtam már hogy nem vagyok szerelmes de nem hitte el és még ki is röhögött, hogy már hogy ne lennék az, meg hogy én annyira szeretem őt, hogy el sem lehetne engem zavarni meg hogy én mindent megbocsájtanék neki. Nemtudom ezt honnan veszi??

Egyébként ő az első kapcsolatom, és a kezdeti években olyan szép közös emlékeink volt, hogy nagyon nehezen tudnék túllépni ezen az egészen. És ha szakítanánk és rá 2-3 hónap múlva új barátnője lenne és látnám őket együtt nekem a szívem szakadna meg a fájdalomtól.

2011. márc. 5. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!