Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek apukámmal? Nagyon...

Mit tegyek apukámmal? Nagyon bánt már a dolog.

Figyelt kérdés
Szóval a történet ott kezdődik hogy anyuék elváltak mikor 3 éves voltam. Azóta apukámat nem érdeklem... alig beszél velem hiába hívom nem szokta felvenni... "alkoholista" mert minden nap a kocsmában csatt részegre issza magát, nem vele lakom hanem anyuval laktam idáig most meg a párommal. Semmivel nem lehet lebeszélni az ivásról, sem nekem sem a család többi tagjának nem sikerült:(( emiatt sokszor szomorú vagyok hogy nem foglalkozik velem. Összejött egy másik nővel kb. több mint 10 éve és a nőnek van egy lánya akivel sokkal többet foglakozik mint velem. Pedig nem tettem semmi rosszat a faternak soha, normális gyerek voltam nem értem mért nem szeret... mit tegyek vele? Van még a lakással is probléma mert a fele az enyém de nem akarja eladni viszont nem is lakhatok ott mert nem akarja...? Mit csináljak hogy ne igyon mert rámegy az egészsége?
2011. márc. 5. 20:06
 1/6 anonim válasza:
miért váltak el? és már akkor is ivott? és az új nőt nem zavarja az ivás?
2011. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta hogy már akkor sem igazán érdekelte a család csak a haverok meg a pia. Az új nőt nem érdekli, apu nyakán élnek és apa eltartja őket mert nem lát a "szerelemtől" vagy nem tudom mitől..:(
2011. márc. 5. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Drágám, nem mindenkinek lehet segíteni.

Ő a jelek szerint nem akarja, nem érdekli az egészságe.

A lakáson van valakinek haszonélvezete?

Mert ha neki van, tényleg azt csinál vele, amit akar, még idegen bérlőnek is kiadhatja, neked csak a tulajdonod, de nem te szeded a hasznait.

Ha tudod, eladhatod a részedet, de lakottan a felét éri, mint üresen.


Vanak apák, akiknek a nemzésnél több szerepük nincs az életünkben. Ezt tudomásul kell venni. Azok felp fordulj, akik elfogadják, hogy szeresd őket.

2011. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm... értem de ez annyira rossz így amíg kisebb voltam annyit sírtam emiatt néha még most is rámjön a sírhatnék:S:( Ha úgy vesszük nem is ismerem:S
2011. márc. 5. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:

3 éves korodba lemondott rólad. Ezt elkel fogadnod, ha tetszik, ha nem. Valahol megértem, hogy az apád, és szeretnél vele jóba lenni. A lakás fele a tiéd(jogilag), és meg is kapod, ha apukád már nem él. Ő együtt él egy másik emberrel már 10 éve! Arra nem is gondoltál, hogy az a nő tényleg szeretheti, és hogy a lánya is elfogadta apának?

Az én szüleim is elváltak, a mostoha tesóim őrjöngtek, hogy mekkora szemét az apjuk, ott hagyta az anyjukat és össze állt egy több gyerekes anyával...ennek 20 éve! Azóta is eggyütt vannak jóban rosszban, akkor csak komolyan gondolták, nem?Jöttek az örökséggel, meg hogy kinek mi jár jogilag, állandóan bemártottak és sároztak minket. A mostoha apámat apámként szeretem és tisztelem, Ő vezetett oltárhoz(apukám helyett pedig él), és Ő a férjem keresztapja is. Velünk többet törődik mint a saját gyerekeivel! Tudod miért? Mert látta, hogy tényleg elfogadtuk és elfogadnánk a testvéreket is, ha hajlandóak lennének szóba állni velünk. Most csak akkor hívják, ha akarnak valamit, főleg pénzt persze.

2011. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a nő nekem megmondta hogy elintézi hogy övé legyen az egész lakás és kiharcoja ezt faternál... tudod közölte azt is hogy ne akarjak az dolgaiba avatkozni mert megbánom... szívem szerint felpofoztam volna a lányáról annyit h a telep rib.anca mert így van és rohad.t sokan utálják, 19 éves lesz és kb annyiról szól az élete hogy apumat lehúzza pénzzel mert apa jól keres... szóval mielőtt lecsesznél kérdezz hogy valóban jó-e az a kapcsolat... apu naiv és hiszékeny de minden vagyonából ki fogják forgatni ha hagyom...
2011. márc. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!