Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen össze...

Mit csináljak? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom, én szakítottam.A volt párom nagyon szeretett, és többször is beszéltünk telefonon a szakítás után, 2,5 évvel találkoztunk, le is feküdtünk.Azóta többször nagyon sokat gondolok rá, szinte minden nap, a találkozás óta eltelt újabb 2,5 év.Azóta nem is beszéltünk, mert nem tudtunk egymásról semmit.Megtudtam az elérhetőségét.Elmondjam neki.De nekem van egy 4 éves kapcsolatom, akit szintén szeretek.
2011. márc. 5. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Keress egy harmadikat,mindenkinek jobb lenne.
2011. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg megvolt az oka, hogy anno szakítottál. Én már nem néznék visszafelé a helyedben. Nem lehet, hogy a jelenlegi kapcsolataid esetleges (apróbb?) hibáit abba vetíted, hogy a ködbe vesző exet idealizálod?
2011. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Viszont ha a jelenlegi párod képes voltál megcsalni, ezen a kapcsolaton is gondolkodj el, ez nem tisztességes...
2011. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Dontsd mar el, hogy mit akarsz ezektol a szerencsetlenektol! 4 eve vagy kapcsolatban valakivel, akit annyira nem tisztelsz, hogy az elozovel szurod ossze a levet. Az elozot meg kidobtad, most meg mar kellene? Egyebkent mar meg is csaltad a mostanit, nem? Azt irod, hogy 2,5 eve talalkoztatok az elozovel es meg is tortent a dolog. Inkabb a pasizas helyett azon gondolkodj, hogy milyen ember is vagy es magadat tedd helyre.
2011. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd mindkettőt.

A mostanit nem szereted teljesen ha a régiről fantáziálsz,ráadásul meg is csaltad.A régit sem szeretheted igazán,ha még mindig a mostanival vagy és nem rohantál hozzá hanyat-homlok.

Kellene egy teljesen uj és akkor nem lennének ilyen kétségeid.

2011. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Harmadik szóba sem jöhet, nem akarom még jobban bonyolítani az életem.A mostanival elég sok probléma van köztünk, nagyon sokszor megbántott már.
2011. márc. 5. 22:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű problémáid vannak a mostani kapcsolatodban? Persze, ha nem akarsz, nem muszáj válaszolni...

Tudsz valamit a volt barátnődről???

2011. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele ha folyton megbánt? Lépj tovább, magadnak teszel szívességet, ha csak nem vagy mazohista.
2011. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sokszor fontosabbak neki a haverok meg a pia, és én olyankor le vagyok tojva.Többször nem jött már haza.És elég rondán beszél velem, ha nem akarom elengedni.
2011. márc. 5. 22:45
 10/15 A kérdező kommentje:
A másik pasi teljes szívéből szeretett, mindent megtett értem, de ő viszont nagyon féltékeny volt és mindig csak velem akart lenni.De akkor ehhez még túl fiatal voltam.
2011. márc. 5. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!