Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a fenét csináljak, teljesen...

Mi a fenét csináljak, teljesen össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
Mivel hamarosan 15 éves leszek anyám azt mondta hogy ettől a kortól már szexelhetek. Az anyám és a LÁNY tesóm is mindig azt mondják hogy szexeljek már hogy ne legyek már kakukk tojás meg ilyenek. Anyám azt mondja hogy ne várjak a nagy szerelemre hogy azza veszítsem el hanem inkább egy majdnem hogy idegennel hogy ne fájjon a szerelem. (Vágjátok hogy értem). És most interneten keresztül meg ismerkedtem egy sráccal aki már nem egyszer hívott randizni. Arra gondoltam hogy vele talán lehetne ez az egész. Segtsetek teljesen össze vagyok zavarodva és nem tudom mit csináljak!?
2011. szept. 1. 19:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
72%
F.A.K.E
2011. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
szilvásbuktát, mer' azt szeretem
2011. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Te cigány vagy b.zd meg ne szaporodjatok már el.
2011. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg anyádnak, hogy ne nagyon csináljon még egy gyereket, mert eléggé félrenevel titeket. Ahogy kiveszem jót akar csak rosszul. Ne érdekeljen mit mondd anyád, azzal veszítsd el aki megérdemli mert a szüzesség érték.
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem fake,anyád egy elég nagy gyökér,ne hallgass rá!
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vársz a szerelemre vagy k*rva leszel...kb ennyi
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy megvolt és békén hagynak. Ne rontsd el az életed egy elhibázott lépéssel, csak olyannal bújj ágyba, akit tényleg szeretni fogsz. Ha nem most, csak pár évvel később találsz rá, akkor is legyél türelmes. Megéri várni.
2011. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szia!Már bocsánat,de anyukád elég "hülyén látja a dolgokat".Eleve mi az,hogy 15 éves kortól már lehet szexeleni???Ez nem kortól függ,hanem az érzéseidtől.Neked sokkal jobb lesz,ha egy olyan emberrel veszíted el a szüzességed,akibe szerelmes vagy,a pasid,és már egy jó ideje együtt vagytok.Ha azt csinálod,amit anyukád mondd,akkor egy ribanc vagy.Jól jegyezd meg,csak egy életed van!,csak egy embernek adhatod oda a szüzességed!,és ez olyan ember legyen akit szeretsz!Tehát nehogy lefeküdj evvel a fiúval,van időd még :)
2011. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
70%
szexelj vele és terhes leszel.
2011. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Aztán 9 húnap és gyün a puja
2011. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!