Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év alatt megözvegyültek...

35 év alatt megözvegyültek megházasodtatok újra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyen fiatalon megözvegyül szinte biztos hogy újraházasodik. Még előtte az egész élet
2011. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Én 19 évesen özvegyültem meg.1 évig éltem boldog házasságban..Azóta háromszor is férjhez mentem.
2011. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is próbálkozom, de csak olyan férfiak akadnak, akiknek sem állásuk, sem lakásuk nincsen, de "szeretetet sokat tudnának adni."

Érdemes egyáltalán olyan férfival kezdeni, akit még nekem özvegynek kellene eltartani?

2011. márc. 6. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

26 évesen lettem özvegy. 6 év múlva mentem újra férjhez,és 30 évig éltünk együtt. Azóta újra egyedül vagyok.

Az unokahúgom 30 évesen lett özvegy,két gyerek van. Soha nem ment újra férjhez,szeretőket sem tartott. Mindig azt mondta,hogy úgy sem találna még egy olyan férfit,mint a férje volt.

2011. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Maradj inkább egyedül!
2011. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek rokonaim csak a gyerekem. Nehéz egyedül, de félek attól, hogy valami csaló betelepszik hozzánk.
2011. márc. 6. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
legyél óvatos, de ha késznek érzed rá magad egyébként, akkor ismerkedj nyugodtan. biztosan lesz még szerencséd, mindenkinek jár!
2011. márc. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek hasonló helyzetben (bár van, aki idősebb), újra nem házasodtak, de barátjuk van. Ha nem is élnek együtt, de tartós kapcsolat.
2011. márc. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan férfiakkal, akiknek sem állásuk, sem lakásuk nincsen, nem azért nem kell próbálkozni, mert özvegy vagy, hanem mert veled akarják eltartatni magukat. Valószínű eddig az előző nőiket használták erre.
2011. márc. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne kell újra megházasodni ha nem akarsz, de szerintem jó az ha van valakid.Pl. a keresztanyám igaz nem özvegy de már a húszaséveiben elvált, sose ment féhez újra,nem is volt komoly kapcsolata,de élvezi így az életet h. akkor jön össze valakivel amikor akar és van valakije,de mégsincs lekötve.Ha te úgy érzed h. a férjed volt az igazi akkor nem kell újra házasodni,de jó az ha megkapod azt a szeretet amire vágysz és van akinek fontos vagy.Ha nincs házasság akkor nem baj ha olyan a pasi akinek nincs semmije, bár félő h. ki fog használni és rádtelepszik.Szerintem egy ennyi idős férfinek akinek nincs még felesége volt ideje megalapozni az életét,szóval azért jobb ha legalább van egy állandó munkahelye.
2011. márc. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!