Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ilyen helyzet...

Mit tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok, ha a férjetek szeretne gyereket ti meg nem igazán?Belemennétek azért, hogy a férjeteket boldognak lássátok, vagy nem mennétek bele,aminek lehet hogy válás lenne a vége....szerintetek?
2011. márc. 6. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, keressen másik nőt ha gyerek nélkül nem tud boldog lenni.
2011. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha Te annyira nem akarsz, akkor "engedd szabadon" a férjedet, hogy az apaság élménye legalább neki megadasson. Nem foszthatod meg tőle. De ha annyira "tutyiumutyi", hogy magától nem keres másik párt magának, akivel egy hullámhosszon vannak gyerek témában, akkor meg is érdemli!


Egy ilyen helyzet előbb-utóbb taccsra vág egy kapcsolatot. Mondom én, aki pont ezért mentem újra férjhez, mert az előző férjem megváltoztatta a "gondolatát", és házasság után mégsem akart gyereket. Én marha, 12 évet húztam le mellette... Kár volt.

2011. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legfontosabb kérdés egy komoly kapcsolatban, illett volna házasságkötés előtt tisztázni...
2011. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon fontos kérdés egy kapcsolatban és már a házasság előtt célszerű megbeszélni egymással.

A válaszhoz tudnom kellene, hogy hány évesek vagytok és, hogy egyáltalán nem akarsz gyereket vagy csak egyelőre nem érzed magad felkészülve az anyaságra.

Én is elég későn érő típus voltam, 28 évesen kezdtem azt érezni, hogy vágyom az anyaságra. Ekkor már 7 éve éltem együtt a férjemmel aki szintén nem vágyott még gyerekre, hiszen a férfiak amúgy is később érnek meg rá általában. Vannak azért kivételek.

Szóval ha csak az a gond, hogy várnál még vele, de alapvetően tervezed, hogy egyszer anya leszel, akkor kérj még időt a férjedtől, hiszen az sem neki, sem a születendő gyermeknek nem lenne jó ha úgy válsz anyává, hogy nem vagy még érett rá.

Ha viszont soha nem szeretnél gyereket, és ő mindenképpen akkor sajnos nincs más megoldás mint elbúcsúzni egymástól, megadva ezáltal egymásnak a lehetőséget a boldogságra egy másik személlyel.

2011. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mikor hozzámentél, akkor is így vélekedtél a dologról? tudott róla, hogy nem akarsz majd gyereket, vagy csak nemrég találtad ki?
2011. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nemsokára férjhez megyek, 27 vagyok és jelenleg sem érzem magam készen arra, hogy anya legyek.A párom, aki öt évvel idősebb nálam mondta, hogy 5-7 év múlva szeretne gyereket.Viszont azt nem tudom, hogy addigra megváltozik majd ez bennem és mégis akarok majd gyereket?vagy addig élünk boldogan, amíg szóba nem kerül ez a téma?

Én mondtam neki, hogy nem biztos, hogy fogok akarni, persze ennek ellenére el akar venni.Itt az a problémám, hogy nem tudom, hogy később anya akarok e lenni....

Őt szeretem, nagyon is és nem szándékozom elhagyni.

2011. márc. 7. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!