Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már valaha lelkileg...

Voltatok már valaha lelkileg nagyon mélyen? Hogyan jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem nemet és kort is írjatok.
2011. márc. 7. 00:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen? Évekig:( Gyerekkoromban, egészen ifjú felnőtt, 21 éves koromig. Sokszor mondogattam mindenkinek, hogy öngyilkos leszek, de bátorságom nem volt hozzá, szerencsére. Egy hulladéknak éreztem magam, életemnek nem volt értelme. (apám és anyám elváltak, mikor 2.5 éves voltam, anyámnak nem kellettem, apámnál maradtam, 5 nevelőanyám volt, mire felnőttem, egyik sem szeretett, nem foglalkoztak velem, apám vert, testvreim állandóan szivattak, osztálytársaim is szivattak, nem voltak barátaim, nem mehettem sehová, így nem ismertem annyira városomat, hogy a két sarokra lévő boltról nem is tudtam. Minden nap meghallgattam, hogy egy hulladék vagyok, és jó lenne, ha már eltakarodnék otthonról. Csak magyarázatként írom le, hogy mért voltam mélyen.) Aztán jött egy srác és megmutatta, hogy érek valamit (előtte 3 pasim volt). Azóta vele vagyok, azóta élek, amióta ő velem van. Megvédett az apámnál, kiállt mellettem, olyat tett, mint még előtte értem senki. Azóta vele vagyok, ennek már 7. éve:D A kézremegésem egész életemben megmarad (féltem apámtól), emlékeztetve mindenre, kicsit túl gyorsan beidegelem magam (de már javulok), allergiás vagyok, ha valaki hozzáér a fejemhez (iskolai megaláztatások miatt) és ha a párom paskolja a fenekemet (apám verései miatt). Fáj, hogy nem beszélhetek a gyerekkoromról majd kislányomnak (most 7 hónapos). Már kibékültem apuval, mondtam neki, hogy megbocsájtok, de felejteni sajnos nem tudok. Örökre nyomot hagyott bennem.:(
2011. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt néhány.

Többszöri öngyílkossági gondolatok.

Volt amikor szándékosan az autók elé léptem, és élveztem, "nem zavart".

Máskor magamat folytogattam.

Késöbb tisztaságmánia.

Némi anti szociális viselkedés, stb stb. Egészen addig, amíg ki nem töltöttem egy orvosi tesztet ami szerint közel álltam a skrizoféniához. Akkor és ott betelt a pohár, plusz meg is ijedtem rendesen, és nekimentem a problémáimnak. (Egy nagyon elnyomó, destruktív családi környzet.)

Azóta köszönöm szépen jól vagyok. Egészen minimális hiányosságoktól eltekintve, amik a múltam miatt még kimaradtak az életemből.

Tesztek, és szakvélemény szerint mentálisan teljesen egészséges vagyok. Sőt, nagyon jók az eredményeim.

2011. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Oh, a korom:24/f
2011. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!