Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagy, ha a férjed...

Féltékeny vagy, ha a férjed elmegy otthonról?

Figyelt kérdés
Itt nem a nőkre értem, hogy más nő miatt. Hanem a kikapcsolódás, az új élmények miatt.
2011. márc. 8. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok én megláncolva, inkább megyek én is valamerre, ha annyira unom magam.
2011. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Erre még nem volt példa, de azt hiszem inkább élvezném a szabad perceket. :)
2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát szép is lenne! Azt hiszem, hogy hamar elvált az asszony lennék!:)
2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Már miért lennék féltékeny rá? Amikor én megyek el otthonról, ő sem féltékenykedik, pedig sokan csorgatják a nyálukat utánam, hát akkor én miért tenném fordított esetben? Nagyon sármos férfi, de megbízok benne.
2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, általában akkor nem megyek vele, ha valamiért nincs kedvem, vagy inkább pihiznék. Olyan nem szokott lenni, hogy úgy menne valahova, hogy ne szeretné, hogy vele menjek. Még paintballozni is együtt járunk. :)
2011. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te otthon vagy pl a gyerekekkel.

Nálunk ez a helyzet. A férjem a munkája miatt sokat van úton. Az túlzás hogy féltékeny vagyok, de néha jó lenne kiszabadulni. Az a baj, hogyha a gyerekekkel indulok neki az megint nem kikapcsolódás. Nélkülük meg nem érzem jól magam :))

2011. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A férjem 1 évben egyszer 1x 2x megy el a legjobb barátjával sörözni, plusz párszor horgászni. Ezen kívül sehova nem jár el nélkülem, így nem is vagyok féltékeny. De néha nekem is kell pár óra, fél nap, 1 nap csak úgy, hogy magam vagyok. Olvasgatok, beülök egy kád vízbe, nézek egy filmet, vagy elmegyek turizni. :)
2011. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Talán nem is jó szó a féltékenység erre. Irigynek nem vagyok irigy, hiszen tök jó érzés,ha látom, hogy vár egy koncertet, én jobban örülök, mint ő.

Engem viszont alig hoz lázba valamilyen program, mert a három gyerek mellett folyamatosan agyalok.

Nem tudom, mégis mi ez az érzés, ami néha jön...

2011. márc. 8. 14:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. szerintem a többi válaszoló gyermektelen volt. ezt a kérdést inkább a gyerekes témakörben tedd fel, ott meg fogják érteni :))
2011. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

sehova nem megy nélkülem önszántából:)

meló miatt csapatépitő tréningen volt,ottalvós,de a 36 órából 4et telefonáltunk,meg vagy 100 sms (még jó h ingyen),mert fogorvoshoz is szivesebben ment mint oda,de sajnos náluk kötelező

2011. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!