Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom apja kibirhatatlan?!...

Parom apja kibirhatatlan?! Tobbi lenn!

Figyelt kérdés
Parommal tobb mint 2eve vagyunk egyutt.21evesek vagyunk.Tervezunk eskuvot is es gyereket majd a kozeljovoben.A szulei 5eve kb elvaltak,mivel az apja mindig csalta az anyjat,utana pedig ahoz a nohoz ment ugymond lakni.Csak idonkent van itthol,mivel kulfoldon dolgozik.De mindenben iranyitani akar minket es mindenbe beleszol.Mindig telefonal es veszekszik.1eve engem lek*rvazott.1hettel ezelott pedig mikor beszeltek telefonon,hallottam ,hogy mondta ,hogy budos k*rva vagyok .Mindig mindent bemesel maganak.A draga elettarsa egy boszorkany...mindig a rosszat akarja.Engem utal,megcsak nem is koszon nekem.1hettel ezelott pedig jott azzal a szoveggel a paromnak,hogy menjunk el az o orvosahoz es tetet aranyszalat nekem,es o fizeti.De en utananeztem,es mindebbol a nagy kedvessegebol az jon ki,hogy csak rosszat akar.21evesen aranyszalat tetetni,utana meg tobb mint valoszinu nem lehetne gyerekem.Az apja az ejjel is probalta a paromat hivni ...ejjel 2utan.Szerintem nem normalis.De mindig mikor keresi csak veszekszik.Es tudom nagyon jol ,hogy en vagyok a legnagyobb problema,engem utalnak.Volt szo rola,hogy menjen ki kulfoldre hozza,es persze en tamogatom a paromat,mert amilyen nehez az elet,valamit tenni kell ,hogy legyen penz.Erre az apja jott a szoveggel,hogy tudja nagyon jol ,hogy en tartom vissza,hogy en nem engedem.Szoval ilyeneket mesel be maganak.Inkabb nezne magaba,hogy ilyen viselkedessel kinek lenne kedve hozza.A lenyeg mindennek,hogy hatha szakitunk.De mi kitartunk egymas mellett...es ez nekik nem tetszik.Mit kene csinalni,hogy jo legyen vegre minden?:(
2011. márc. 9. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

megszakitani velük a kapcsolatot...


off: mi az az aranyszál?

2011. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aranyszal=spiral...amit a meh-be felhelyeznek ,hogy ne tudjon a baba megtapadni a mehfalon.Szules utan szoktak nehanyan felrakatni.Vagy valami hasonlo.


Amugy probaltuk mar megszakitani a kapcsolatot veluk,de akkor jopofiznak,es kis ido utan minden kezdodik elolrol.Meg allitolag a parom az aki tartja a markat es utana lelep.Kozben az apja noje honapok ota nem dolgozik.Azt is eltartja + annak a lanyat.Arrol nem is beszelve,hogy a parom sose kap semmit sem.A nagyszuleinel lakik,vagyis leginkabb nallam.Az anyja elvan az uj elettarsaval meg a kozos gyerekukkel.Megvan az uj csalad es ra nem is ugy neznek mintha a gyerekuk lenne.Szornyu.


De mi a parommal kitartunk egymas mellett,mert tenyleg csak egymasra tudunk szamitani minden helyzetben.

2011. márc. 9. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
és a párod mit mond?
2011. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy egy vita utan azt,hogy nem erdekli,tobbet latni se akarja oket.De tudja o is,hogy ha jobban belegondolunk akkor nem az apja a legnagyobb hibas,hanem annak az elettarsa,aki neki mindent bemesel.


Pl volt olyan ,hogy a paromnak akart az apja venni valami olcsobb kocsit,erre mig kiment a wcig..utkozbe visszafele hallotta,amint az a noszemely mondja elfele,hogy felesleges penzkidobas es ehez hasonlok.Kozben ra 1hetre elmentek spanyolba nyaralni.az bezzeg nem felesleges penzkidobas.De ha ma beszel az apjaval es vita lesz,elmagyarazom en szepen,hogy ez mar igy nem mehet.


Mehetunk mi egyutt is kulfoldre dolgozni...sot ..ugy is szeretnenk,csak az apja nem akarja.De egy nap felidegesitjuk magunkat es elhuzunk kulfoldre,utana ok pisloghatnak maguk korul.

2011. márc. 9. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

el nem választhatod párodat az apjától


de hogy amig az apja a nőjével van,addig a nő az ellenfelet látja bennetek,és azt hogy az apja mindent a fiára akar költeni...


ha idősebb az apa, a nő meg fiatalabb,akkor még azt is megkockáztatnám h a pénze miatt

2011. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10:08 ott a pont!

Az én párom is ugyanilyen viszonyban van sajnos az apjával

az új nő miatt!

Minden újból férjhezment nő ilyen dög basszus???

2011. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!