Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerülni a...

Hogyan lehet elkerülni a minden évben ismétlődő "Miért nem vettél nekem virágot nőnapra? " válasz: Miért is kellene nekem virágot vennem? " című problémát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A válasz a fenti kérdésre (a válasz akkor is jön automatikusan, ha nem is kérdezek már semmit, mert már tudom, hogy ebből veszekedés lesz) minden évben az, hogy nehogy már a virágosok gazdagodjanak meg belőlem, és ez persze elvi kérdés. És az elvekből férfi módra nem engedünk. Még akkor sem, ha a másiknak fáj.

Nem azzal van a probléma, hogy éppen nőnapkor nem kapok, mert megértem, hogy nem minden férfi ért vele egyet. De ezen kívül ott van még 364 nap az évben bármilyen spontán kedvességre.


2011. márc. 9. 09:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én pl italt és bonbont veszek a páromnak. Így a "férfielveim" sem sérülnek, de azok az elveim sem, miszerint legyünk figyelmesek a párunkkal.
2012. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!