Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A családom mindig piszkál engem.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, pályakezdő munkanélküli. 3 hónapja vagyok itthon, mindent megcsinálok amit kell, csak hát se munka, se suli. 90%-ban itthon vagyok, meg bevásárlás, ügyek intézése stb. de azon kívül nem járok sehova. Barátaim nincsenek, mert mindig alacsonyabb rendűnek éreztem magam társaságban...


Szintem minden nap megkapom a telefonáló rokonoktól "na, voltál ma valahol? , mindig otthon ülsz, ki kellene mozdulnod" tudom hogy ez így nincs jól, de annyira begubóztam, hogy nem tudok magammal mit kezdeni. Hobbim nincs, mert semmihez nincs tehetségem.

Meg jönnek azzal, hogy "nekem ennyi idős koromban már vőlegényem volt, dehát tudjuk te milyen vagy..." és én is tudom, hogy egy semmirevaló sz*r vagyok, de nem tudok kibújni a bőrömből, én ilyen maradok már.


Annyira el vagyok keseredve sokszor...


2011. márc. 9. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyan ez a helyzet, csak én 22 vagyok...munkám nincs, igaz levelezőn járok fősulira, de már lassan egy éve nincs melóm. Nekem a netezés tölti ki a szabadidőm...akartam nyelvet tanulni, jogsit letenni, de pénz nélkül nem lehet mit kezdeni. Próbálj olyan hobbit keresni, amihez nem kell pénz. Egyet nem szabad: sajnálni magad...én is így voltam, de csak rosszabb lett.
2011. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt a legkönnyebb piszkálódni!Amikor legközelebb valamelyik piszkál, mond meg neki, na adjál munkát, hogy tudjak dolgozni!Nézzük hogy reagál!Különben is 21 évesen miért is kellene férjhez menned? Ráérsz még gyereket nevelni,fakanállal zsonglőrködni. Menjél be a munkaügyi központba, és keressetek valami tanfolyamot, akár nyelvi is lehet. Ne légy már ennyire kishitű!
2011. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En 20eves vagyok,de nekem is volt regen ilyen idoszakom.Feleslegesnek ereztem magam,illetve en is mindig a hazban ultem,nem talaltam a helyem sehol,es ugy ereztem semmilyen barati tarsasag nem kivancsi ram.


De rajottem ,hogy mindenert tenni kell.En pl elkezdtem baratkozni egyre tobb fiatallal,akiket latasbol ismertem.Mentem bulizni,volt olyan hogy magamba indultam el,es ott osszetalalkoztam veletlenul ismerosokkel,es volt kivel uljek.Es igy lassan kialakultak a dolgok.


Adj lehetoseget az embereknek,hogy megismerjenek.Ott van pl a facebook es sok hasonlo oldal.Irsz par kedves szot par embernek,akiket ugymondd ismersz es felveszed veluk a kapcsolatot.


Legyel magabiztos illetve eletvidam.


Nekem tobb mint 2eve van baratom.Szerintem az segit a legtobbet.Van kivel megbeszeld oromod,banatod.El sem tudom mondani mennyire jo,illetve hany szempontbol jo.Meg egy baratnonel is sokkal jobb.


Szerintem tegyel annak erdekeben ,hogy valtozzanak a dolgok,meglatod lassan minden kialakul.:)Fel a fejjel es kitartas.


Amugy en lassan 1eve ulok itthol munka nelkul.Tudom milyen rossz igy.


De mindennek eljon a maga ideje a megfelelo idopontban.:)

2011. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ebbe nem törődtem bele.. Egyből felraktam önéletrajzomat a netre, jártam a várost és kerestem munkát.. Nem csodálom, hogy rosszul érzed magad, ha csak otthon ülsz.. nekem a lelkiismeretem sem hagyná, hogy a szüleimből éljek.. Kezdj el jobban melót keresni.. Egy munkahely jó lehetőség barátok szerzésére is..
2011. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell zseninek lenni ahhoz, hogy szórakozz. Mozdulj ki egyedül és ejtsd le mások véleményét, vagy hogy hogyan teljesítesz.
2011. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok én is mint TE kedves kérdező és első hozzászóló. Levelezőn járok egyetemre, nem dolgozok jó lenne munka, de elhelyezkedni nem tudom mikor fogok tudni. Nem járok el szinte sehova én is 90%-ban itthon vagyok. Ha valakinek ezeket mondom magamról amiket TE, azt mondják ne mártirkodjak. Önértékelési gondjaim vannak. Kinézetem miatt, mert én nem vagyok magammal nagyon megelégedve.Bárhova megyek egyszerűen rosszul vagyok. Nem merek a másikra ránézni elég rossz és emiatt sok olyan embert elvesztettem akik fontosak lettek volna nekem. Néha rámjön, hogy de jó lenne sok mindent csinálni, de valahogy őszintén lusta is lettem amióta itthon vagyok. Pedig csak lehet megint hozzá kéne szokni. Régebben amikor még gimi volt rengeteg barátommal mentem össze vissza meg a külsőm se zavart. Most se úgy zavar csak párkapcsolaton belül mindig úgy érzem miért van velem ez a fiú amikor ilyen a kinézetem.

Szóval nem tudok sajnos neked semmi hasznosat tanácsolni.

2011. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!