Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámentél életed első...

Hozzámentél életed első szerelméhez?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mennyi idő után? Boldog vagy mellette? Nem érzed úgy, hogy kimaradt valami az életedből? Ha nem volt viszonyítási alapod, honnan tudtad, hogy ő az igazi? Van olyan, aki megbánta?
2010. jún. 18. 10:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
a klasszikus értelemben igen. nem bántam meg, jól választottam és örülök,hogy ő is engem választott. plátói szerelmek, pár hetes, hónapos járások előtte is voltak, de azokat nem számítom komolynak
2010. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nem, de nem bántam meg, egy börtönviselt link alak lett belőle. Amikor még halálosan szerelmes voltam belé, nem ilyen volt:(
2010. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát én majdnem. Megkérte a kezemet, jegyben jártunk, de aztán éreztem, hogy hiába szeretem és tényleg tökéletes minden, egy idő után azon fogok agyalni, hogy mennyi minden kimaradt az életemből. Szakítottam vele, és 10 év távlatából nem bántam meg. Nagyon kislány voltam még, hiába gondoltam magamról, hogy már érett nő vagyok.
2010. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Én nem bántam meg, már 8,5 éve együtt vagyunk és van két csodászép lányunk.

16 éves voltam amikor megismerkedtünk, amikor pedig betöltöttem a 18-at összeházasodtunk. Mi értelme lett volna tovább várni, hiszen mindketten megtaláltuk egymásban a másik felünket.

Soha nem éreztem, hogy valamiről lemaradtam volna, hiszen miért lenne jobb az életem attól, ha még 10 másik férfival is ágyba bújtam volna?

2010. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

A házasságkötést értelmetlennek tartom, ha valakivel együtt vagyok, ugyanúgy elkötelezem magam mellette, mintha össze lennénk házasodva..

17 évesen jöttem össze a párommal, ő volt az első, igaz, nem volt viszonyítási alapom, de 2 hónap ismerettség után egyértelmű volt, hogy Ő AZ. 7 éve vagyunk együtt, azóta már összeköltöztünk. Még az elején többször megkérdezte, hogy leszek-e a felesége, persze viccből, mert nem akarunk házasodni, de olyan szempontból meg komolyan, hogy ő velem akar élni. Szóval én elméletben hozzámentem:)

2010. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Én pont ebben a helyzetben vagyok. Elötte csak két viszonyom volt, az elsőt nagyon megbántam, a második azért volt, mert úgy éreztem kimaradok a pasizásból és összeszedtem valakit. Azóta megint együtt vagyunk és nagyon boldogok is:) Én sokáig szenvedtem amiatt, hogy nem élhetem ki magam- kellett néhány év mire lenyugodtam-, de mostanra helyre került a lelkivilágom. Onnan tudom, hogy ő az igazi, mert látok egy csomó embert szenvedni a párkapcsolatában és én még hírből sem ismerem, azt az érzést, hogy nem figyelnek rám eléggé. Mellette kiteljesedhetek és önmagam lehetek. Soha sem féltékeny (komolyból :)) Jah és nem vagyok hívő, eszembe se jutott szüzen férjehez menni, de így alakult:)
2010. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Én hozzámentem! 16 voltam amikor először találkoztunk, Ő 22. Több évi együttjárás után 2 éve házasodtunk össze, most 25 vagyok. Csak azt tudom mondani, hogy nagyon jól döntöttem, boldogok vagyunk. Néha el is gondolkodom ezen és nem hiszem el, hogy ekkora szerencsém lehet, hogy elsőre megtaláltam... Szeret, tisztel, nem érzem úgy korlátozna bármiben is, figyel rá, megért, mindenben segít, támogat. Nincs veszekedés, féltékenykedés, hiszti, durvaság, sértődés.

Nekem nem hiányzott, hogy "kiéljem" magam. Soha nem voltam olyan típus. Nem is lett volna időm sokat bulizni, szórakozni,most se lenne, gyerek korom óta sportolok.

Hogy miből tudta? Nem tudom. De tudtam. Amikor megismertem, úgy éreztem, nem lesz köztünk semmi vagy Ő lesz a gyerekeim apja. Mondjuk, hozzáteszem, én elég tudatos és érett gondolkodású voltam már fatalon is. Tudtam mit keresek. Egy link trógerbe bele sem tudtam volna szeretni....

2010. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
meg nem, de most keszulunk ra
2010. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Kicsit megnyugtattatok. :)

Az a bajom (tudom, hülye hisztis P vagyok...), hogy már 6 éve együtt vagyunk, minden szempontból ő az első, és (lehet, hogy csak túl jó dolgom van) tudom, hogy ő az, aki mellett le tudnám élni az életemet, tudom, hogy mindig, mindenben számíthatnék rá, és mondtam is neki, hogy ő férjnek tökéletes lenne, és hogy én lennék a világon a legboldogabb, ha ő lenne az utolsó pasim. De így, hogy ő az első... Nem tudom. Nem az a bajom, hogy nem volt rossz tapasztalatom, nem erre vágyom, csak úgy egyáltalán arra, hogy lássam, más kapcsolatok milyenek, hogy működnek, mit tud még ezen kívül két ember adni egymásnak. Nagyon szeretem őt, ne ítéljetek el emiatt és ne értsétek félre, amiket írtam. nekem is arra lenne szükségem, hogy "lenyugidjak". Az az igazság, hogy benne sokkal jobban bízom, mint magamban.

2010. jún. 18. 11:02
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem érthető amit érzel...kicsit megrémültél!

Én annyi sz@r kapcsolatot láttam/látok magam körül, hogy egyből tudtam, jó helyen vagyok ott ahol vagyok....

Én annyira szeretem, hogy lelkiismeretfurdalásom lenne és egy életre rosszul érezném magam, ha mással is lettem volna előtte, közben... az már soha nem lenne az igazi, nem lenne ilyen....Hozzáteszem, mindkettőnknek a másik az első kapcsolata.

Amúgy már írtam, 25 éves, 2 éve házas csaj vagyok...

2010. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!