Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem olyan érzelmes...

A barátom nem olyan érzelmes típus, nem mutatja ki hogy szeret. Hogyan beszéljem ezt meg vele?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk. Neki a szavak nem jelentenek semmit, nekem pedig nagyon sokat. Nem igazán mutatja ki nekem hogy szeret, pedig igénylem a törődést és szeretethiányom van. Nagyon könnyen megbántódik, mint egy kisfiú, és ezért sem igazán tudom hogy beszéljem meg ezt vele. Rövid ideje vagyunk együtt, nem tudom, hogy ez még változhat?
2011. márc. 10. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én is sokáig szenvedtem ilyentől egy kapcsolatban. az én tapasztalatom az, hogy nem nagyon fog változni, én is sokszor próbáltam vele beszélni, de sosem változott semmi. aki ilyen típus, nem nagyon tud változni
2011. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak szavakkal lehet kimutatni a szeretet. Sőt,a szavak csak szavak. Ha egyébként figyelmes,törődik veled az többet ér a szavaknál.
2011. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pont ezért szakítottam a pasimmal,vagyis ezis közre játszott. =/ Soha nem mondta ki,mindig én mondtam,vagy írtam neki,erre ő válaszolt hogy énis♥. Amikor ketten voltunk akkor figyelmes volt,vett nekem ezt-azt(mikor olyan helyen voltunk ahol lehetett venni apróbb dolgokat),de én ezt soha nem kértem,ha volt valami családi összejövetel,elhívott,stb...

Lehet,sőőt...biztos hogy a te barátod sem a szavak embere,de nézd meg hogy miket csinál,vesz e neked néha ezt-azt,elvisz e ide-oda.

Van egy olyan mondás,amit én nagyon szeretek és hiszek benne és nagyon sokszor eszembe jut: "A szavak mit sem érnek,a tett sokkal fontosabb." =)

16L

2011. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt a pasim, hogy sem szavakkal, sem sehogyan nem mutatta ki hogy szeret. Tv-t nézni, internetezni, enni és .....szni járt hozzám. Soha nem érintett meg, még szex közben se nagyon. Mikor mondtam neki, hogy szeretethiányom van és hogy nem értem, akkor minek jár hozzám, azt mondta hogy vegyek kutyát ha szeretethiányom van..... Ilyen a törökpasa típus, akinek teljeskörű fenékkinyalás jár, a nagy semmiért cserébe. Mondanom sem kell, 8 hónapig bírtam és repült. Azóta talált egy másikat, aki még házat és autót is vett a félretett pénzéből, hogy törökpasát tudja hol eltartani.
2011. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az előző barátnőm minden nap elmondta hogy szeret, nem bírná ki nélkülem, életében nem találkozott olyan pasival mint és hogy soha se tudna elfelejteni.

Aztán úgy alakult hogy egy hónapig külön voltunk, az első héten lefeküdt az első igénytelen sráccal akit aalát, mert "neki igényei vannak"


Ennyit a szavak jelentőségéről.

2011. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elején nem érzelmes akkor később még inkább nem lesz az,a szerelem az elején lángol a legjobban.

Elhibázott szelekció,rossz választás.Cserélj,vagy te magad is olyanná válsz mint ő.A sivatagban nincsenek virágok.

2011. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, ez nem nagyon szokott változni. :( Aki nem érzelmes típus, az ilyen és nem tudja kimutatni az érzéseit. Persze ettől még szerethet. Nekem a volt férjem volt ilyen, talán 10 év alatt 2x hallottam Tőle, hogy szeretlek, de nem csak ez, hanem sosem mutatott érzelmeket. Sajnos belőle az anyja "nevelése, viselkedése" ölt ki minden érzelmet, vagyis azt,hogy kimutassa. Ha Te másmilyen típus vagy, hosszútávon sajnos nem jósolok nagy jövőt nektek, mert vagy Te kergeted el azzal, hogy mindig szeretnéd, ha kimutatná az érzéseit vagy Te mész el, mert nem bírod a hűvösséget. Picit meg lehet erőszakolni a másikat, de hosszú távon és nagyon nem.
2011. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is hasonló, de engem nem zavar, állítólag én se vagyok egy túl érzelmes fajta. Én nem igénylem, hogy mondja ezeket, mert ahogy fentebb írták, a tetteivel kifejezi, és ha nagyon, nagyon romantikus vagy intim pillanatot élünk át ketten, akkor néha odasúgja, hogy szeret, de nem egyfolytában. Én tudom, hogy szeret, szóval boldog vagyok vele. :)
2011. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne erőlttesd ha ő ilyen tipus mért akkarod rá erőszakolniaz akkaratod. Szeret veled van, csókoloztok, fel hív ha beteg vagy a tetek többet érnek a szavaknál.
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám a barátommal, hogy szakavban nem mutat ki semmit, tettekben meg igen. Ami végülis konpenzálja a dolgot, de akkor is kicsit olyan érzésem van, mintha egyoldalú lenne. Mindig én mondom ki előbb,hogy szeretlek, ő csak utólag és ez kicsit bánt. Vagy,hogy hiányzik. Én úgy vagyok vele, hogy ha tényleg szeret és megtudjátok rendesen beszélni a dolgot, meg tudtok egyezni akkor ezen lehet változtatni, mert szerintem ez nem nagy kérés tőlümk :)
2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!