Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 16 hónapja...

A barátommal 16 hónapja vagyunk együtt és ö már az eleje ota heti párszor füvezik az elején még nem tudtam de már tudom régota és azota is eléggé zavart, szakítsak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
de most már nagyon sokat veszekszünk miatta többször ütlegelésbe is átmentek a dolgok de mindig kibékültnk deénmár nembirom,
2009. febr. 19. 21:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
de igen de vhogy már annyira hozzászoktam hogy együt vagyunk hogy eccerüen nemegy képtelen vagyok,ráadásul most lehetséges hogy komoly betegségem van és félek a magánytol
2009. febr. 19. 22:10
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Aranyszabály az élethez: félelemből semmit, soha!!!!!!!


Nem beszélve arról, hogy néha tisztább összetörni egy tányért, mint elmosogatni. Azaz: te most magányosabb vagy, mintha egyedül lennél. Ezen úgy tudsz változtatni, ha nem a gödrödet sajnálod, mint egy röghöz kötött, mártír béka, hanem kiugrasz belőle.:)

2009. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Nikcsi ***** válasza:
100%

Ha magadert nem tudod megtenni, akkor csak gondolj bele, ha szulsz neki egy gyereket akkor mi lesz? Ugy fog felnoni, hogy apuci fuvezik (ez meg a kisebbik baj), meg hogy anya apa rendszeresen verekszik??? Hidd el, ha nem is tudod otthagyni (szerintem egyebkent meg csak akarat kerdese, ha van hova menned), akkor legalabb gyereket ne szulj egy ilyen kapcsolatba, mert annak csak a pici latja karat.

Remelem segitettem.

2009. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ennél többet érdemelsz- de csak akkor, ha ezt te is tudod magadról..."

Szerintem ez az egy mondat a tömör válasz mindenre.

2009. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az emberrel neked jövőd nincs.

Egy eljegyzés, házasság vagy akár gyerek - ezen nem változtat. Illetve annyit, hogy akkor lesz egy lekileg (és talán testileg is: a fű azért dolgozik) sérült gyereked is.

Ha nem vagy teljesen mazohista, akkor még MA otthagyod őt. Ő majd gyorsan vigasztalódik a fűvel - te meg idővel egy normális fickóval.

2009. febr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit!? Szerintem Te mazohista vagy, csak még nem tudod! Azt hiszed, ha szülsz egy értelmi, vagy testi fogyatékos gyereket egy függőnek, akkor az majd megváltozik? Ne legyél már ennyire naív! Ez eddig még senkinek sem jött be! Ez csak újabb ok a szívásra és a kábulatba menekülésre a problémák elől. Te is csak egy probléma vagy! Nem veszed észre?! Szabadulj meg tőle minnél hamarabb és ne sajnáld! De nagyon vigyázz onnantól magadra és még a közeledbe se engedd! Ismered azt a számot, hogy: 36 szúrás a testbe... ?
2009. febr. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el a gyerek életét, akit tervezgettek:

Ez a helyzet köztetetk csak durvulni fog...

eleve nem olyan veszélytelen a fű, mint hiszik.

Nézd meg, mennyi híres művésznek van betegen született gyereke..

De még ha egészségesen születne is, hogy nőne fel?

Nézi , hogy veritek egymást..előbb utóbb ő is kapni fog.

És a jó példa után, lehet, hogy ő nem fog megállni a szívásnál.

Ha annyira szeretitek egymást, tége dválaszt: adj ultimátumot: fejezze be most, szakítson a barátjával is, most, azonnal - vagy téged többet nem lát.

Ha olyan fontos vagy, megteszi. Ha nem , hagyd ott azonnal, keress egy tiszta hapsit, szülj egészséges gyereket, s majd a boldog családi békéből segítetek az exednek, ha annyira akartok.

Ha nem akarod elhagyni, akkor sterilizáltasd magad, s szívj vele együtt, az is egy megoldás.

Ez nem , hogy nem értitek meg egymást. A heti 2-3 nagyon sok. Ha egy évben lenne 1-2, akkor kéne itt érdeklődnöd.

Senkit nem lehet megváltoztatni, aki nem akarja.

Szerinted miért válaszolja mindenki ugyanazt? 3. megoldás, hogy vele maradsz, s elrontod mindkettőtök(hármótok) életét. Ezt is lehet, de ne sírj akkor utólag, és ne panaszkodj, ha ezt választod.

2009. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

szia!

rj privit én is ugyanebben a helyzetben vagyok.jó lenne valakivel beszélni erről.;)

2009. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, azt írod, képtelen vagy kilépni: keress segítséget!

egy barátnőt, anyukádat, egy munkatársat, egy rokont.

valakinek mondd el a problémádat, egy hetározott erős embernek aki szert téged. Ha nincs ilyen, elég ha egy szimpatikusnak szólsz, segíteni fog. Mondd el, hogy nem bírsz szakítani, segítsen! Még egy ismerős is segíteni fog.

Ha végképp nincs senkid, keress egy ifjúsági segítő irodát, vagy egy drogprevenciós társaságot ilyesmit a környéken s kérj segítséget a szakításhoz. Ingyen is találsz ilyet. Majd ha egyedül leszel s megerősödsz, segíthetsz olyanoknak akik le akarnak állni a fűről. De a te barátod nem ilyen.

Ha betegnek érzed magad, fordulj mielőbb orvoshoz, derítsd ki mi a baj!

Ha tényleg beteg vagy,végképp nem egy ilyen kapcsolatban fogsz gyógyulni.

Lehet, hogy inkább ettől vagy beteg.

Ne félj a magánytól! Ismered azt, hogy ahol a legnagyobb a szükség , ott a legközelebb a segítség? Meg fogod tapasztalni, hogy nem vagy egyedül! Beszélj a környezetednek a problémádról!Nem kell titkolóznod, titkolta volna a barátod!

2009. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt a civil szervezetek valamelyikéhez fordulhatsz:

[link]


[link] itt:

[link]


de a környezetedben élő személyekhez mindenképp fordulj!

Legjobb lenne anyukád, akár milyen szigorú, vagy maradi, vagy bármi, ő biztos meletted áll. Ha él.

2009. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!