Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan megölik egymást, mit...

Lassan megölik egymást, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Röviden. Anyám és a bátyám (20) évek óta veszekszenek és lassan vérre megy, már késsel fenyegetik egymást és nem tudom, hogy mit tegyünk van még 4 testvérem rajta kívül ők normálisak, de nem tudunk miatta élni, egyszerűen elviselhetetlen. Apa és anya azt akarják, hogy elhagyja a a házat, és költözzön el, de neki esze ágában sincs inkább eszi a mi életünket, már én sem bírom lelkileg. Valahogyan nem lehetne törvényes úton elküldeni a házból, erre nincs valami megoldás ami alól ő sem bújhat ki, már nagykorú de a szépszóra nem hallgat, olyan mint egy 14 éves. Kérek mindenkit valahogy segítsen.
2011. márc. 10. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tanul még?

Ha nem, akkor el kell menni az okmányirodába, kijelenteni a lakásból, azután összepakolni a cuccait, amikor nincs otthon, és kitenni az ajtó elé. Reklamálhat ahova akar, ha papíron nem lakik ott, akkor senki se kötelezhet benneteket, h beengedjétek.

2011. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még tanul.
2011. márc. 10. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez pont aktuális nekünk. Csak mi kevesebben vagyunk, és ő 19 éves és NEM TANUL! Én sem bírom lelkileg, engem naponta elver... lassan kezdem azt hinni hogy a karom már sosem lesz kék-zöld folt mentes :(
2011. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálunk is ilyen gondok vannak, hugomat meg is veri, mikor fiatalabb voltam engem is és a nővéremet is.
2011. márc. 10. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:

:( szörnyű... én lány vagyok, és ver... és ocsmányságokkal szekál... néha az is megfordul a fejemben, hogy inkább elszöknék és éheznék, csak ne kelljen őt többet látnom...

Ki kell szolgálni, bántja a cicát, és egész nap gépezik, és alig enged ide valakit...

2011. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a bátyám hetedikes korában (kb 13 évesen) 'őrült meg'. addig kitűnő tanuló volt, minden rendben volt vele.. aztán egyszer csak elkezdett cigizni, rossz társaságba keveredett, egész nap a gép előtt ült, nem került elő éjszaka, nem vette fel a telefonját, késsel nekünk támadt, egyszer anyámba bele is vágott. egyik percről a másikra felkapja a vizet, az arckifejezése teljesen megváltozik, vicsorog, ordibál, üt-ver mindent és mindenkit. azóta évek teltek el, szerencsére már enyhült a dolog, pl. már sosem vesz elő kést, de a gépezés, és ez a hirtelen személyiségváltozás még mindig túlzottan megvan..
2011. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ennyi gonosz ember????


Kedvesem!


Tegyétek ki azt az embert a házból valahogyan, ne haragudj kérlek, de ő nem teljesen normális, tényleg nehogy baj legyen...

2011. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol van a Gyámügy??????????vagy az iskola????méghogy kék lila foltok?!!!!!!!!vagy az apád?hogy engedhetik ezt meg?????? teljesen kiakadtam.kérj segítséget a suliban valamelyik tanártól!!!!!,vagy sétálj be a helyi család segítőbe.hidd el,elviszik a házból.
2011. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én se hagynám hogy csak úgy hajléktalaná tegyen a családom

nem tudom milyen a tesod de nem jó ha a szülök csinálnak egy rakás gyereket és ha elég idősek lesznek csak úgy utcára teszik mindenféle háttér nélkül mert kellemetlen öt is ettetni.

2011. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt nem az etetésről van szó,ha figyelmesen elolvasnád amit írt a kérdező,hanem,hogy terrorizálja a családját.a tesói nem élnek normális gyerekkort miatta.nem csak ő van a családban,hanem rajta kívül még páran.nyilván nem azért szülte meg vagy akarták 20 évvel ezelőtt,h kidobják a házból,de neki is követni kell bizonyos íratlan szabályokat. nem csak jogai vannak,hanem kötelezettségei is a gyereknek.ennyi.az biztos,ha az én gyerekem lenne,megtudná,h hány kilós.
2011. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!