Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ez még valakit rajtam...

Zavarna ez még valakit rajtam kívül?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy barátnője, akit azelőtt ismert meg 10-15 évvel, mint téged. Soha nem volt közöttük semmilyen női-férfi kapcsolat, csak állítólag barátság. 6 éve vagyunkh ázasok. A nő még soha nem volt házas, igaz voltak hosszú kapcsolatai. Most vége lett a legutóbbi kapcsolatának. Általában 1 évben párszor írnak emailt és találkoznak is. (én még csak 1x találkoztam a nővel, sok évvel ezelőtt). Azóta valahogy nem jött össze közös találkozó. Sem akkor, mikro éppen egyedül volt a nő, sem akkor, mikor éppen volt pasija. Mindig elodázódott a hármas, vagy négyes találkozó. Főként a nő mondta le. Na, nemrég megint ír, hogy szakított ezzel a pasijával is és, hogy talákozhatnának a férjemmel. Arról nem volt szó, hogy esetleg velem is. Még egy adalék: ha ír a férjemnek, akkor birtokos jelzővel írja a megszólítást. Pl. Józsim.

Nektek ez hogy esne?


2011. márc. 10. 15:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jav. "akit azelőtt ismert meg 10-15 évvel, mint engem"
2011. márc. 10. 15:10
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Biztos, hogy féltékeny lennék, de ha ennyi idő alatt nem jöttek össze, akkor nem is fognak, nyugi.

Létezik férfi és nő között barátság, ebben egészen biztos vagyok, ezt tudom!

Ha lenne köztük valami, akkor te a nőről se tudnál, nemhogy a leveleiről. ;)

2011. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez nem tragédia. Az már zavarna, ha napi szinten keresné a férjemet, de évi pár alkalom, semmi.


Nekem is van ilyen fiú ismerősöm és tényleg nincs köztünk semmi. Pár havonta találkozom vele nappal 1-2 órára és ennyi.

A férjed, ha akarna, bárhol és bármikor megcsalhatna, nem kell ehhez régi ismerős.

2011. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Értem a problémádat, tényleg elég hülye dolog, de engem is zavarna.

A helyedben ezt csinálnám: A férjemnek lelkendeznék, hogy de jó, hogy végre megismerheted, ha már ilyen jó barát(nő) az illető, és meg se kérdezném, hogy én is mehetek-e. Egyszerűen tényként kezelném, hogy én is ott leszek a találkozásnál, de minden tettemmel bizonygatnám, hogy ez nekem is tetszik. Ezzel bizonyítod, hogy megbízol benne, de közben azt is tudatosítod a férjedben is és a nőben is, hogy ti ketten összetartoztok.

2011. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem hülyeség amit itt előttem leírtak, főleg ez a női taktikázás a pasik részéről ÚGYSEM jön be.


Én inkább a nyílt lapokkal való játszást ajánlanám. Mondd el a férjednek, hogy zavarna a dolog ha csak ő menne el a találkára, mert régebben mindig elodázta a nő a 3-as talikat, és fordított helyzetben te is megértenéd, ha szeretne veled menni. Ennyi. Ha megérti akkor megérti, sőt még tisztelni is fog hogy legalább elmondtad a dolgot...ha meg nem akkor meg úgyis sumákolás megy a háttérben...

2011. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk összeházasodva, mikor egyszer én is ott voltam a találkozójukon. Hát, látszott, hogy nem nagyon tud velem mit kezdeni a nő, de én sem vele. Nem volt semmi közös téma, pont, csak a férjem. :) Az utóbbi években, szinte alig találkoztak. Én eddig soha nem voltam erre féltékeny. Azt hittem már valaki végre elveszi. De most sem sikerült. :S Nem hiszem, hogy átvágna a féjrem. Szeret engem, tudom. Csak valahogy a nő nem veszi észre magát, hogy pl. ne szólítsa már "Józsimnak" a férjemet. (állítólag évezredek óta így szólítja) Azt hiszem, el fogom hívni hozzánk. Ha megint kibújik a hármas találkozó alól, akkor ott tényleg van valami a részéről. Minimum az, hogy nem bír engem.
2011. márc. 10. 15:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nyilván nem a tapasztalat beszél belőled, de az ilyen dolgok nem a józan ész alapján működnek.

Mit is érnél el a nagy őszinteséggel? A férfiak nagyon egyszerűen működnek: nem szeretik a bonyodalmakat, fáznak az őszinte beszélgetésektől és mindenben a legegyszerűbb megoldást keresik. Ez egyszerű genetika, ha megkérdezel néhány férfit, a legtöbb igazat ad ebben.


Jelen esetben pedig ez a legegyszerűbb megoldás, a "női praktika", ami igenis beválik. Mivel nem a férfi ELLEN, hanem a békesség MELLETT szól.


Aki nem követi ezt a "taktikát", rövidebb-hosszabb időn belül biztosan elrontja a ma még jól működőnek hitt kapcsolatát.

Ha nekem nem hiszel, kérdezz meg egy idős, sok évet boldog házasságban leélt nénit! Nagyjából ugyanezt fogja mondani.

2011. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igy van. hivd el és majd meglátod. de én,véleményem szerint utálnám ezt a nöt,már most nem tetszik,hogy igy furakodik másokhoz:s
2011. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Józsid hogy viszonyul a csajhoz? Mert igazából itt az ő szerepe is jelentős. Ha Téged szeret, akkor dörgölőzhet a csaj, ha meg eredménnyel dörgölőzik hozzá, akkor nem vagy igazán fontos neki.
2011. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"Józsim" névnapra meg szülinapra sms-t ír neki. Ha a csaj keresi, akkor elmondja nekem. Mint a legutóbbi email-t is. Ha régebben találkozott vele, akkor elmondta. A csaj egyébként a legutóbbi években külföldön élt. (azért nem találkoztak csak elvétve). "Józsi" szerintem nem is értené, hogy engem ez a "semmi dolog" miért zavar.
2011. márc. 10. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!