Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk sógornőmnek...

Mit vegyünk sógornőmnek névnapjára?

Figyelt kérdés
24 éves és 12 hetes terhes. Nem csak a terhességgel vagy babával kapcsolatos ajándékot akarok. Lehet bármi. Ötleteket kérek.
2009. febr. 20. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
én most adok tesómnak egy kristály tálaló tálat. nem azért mert ez minden álma, hanem mert már évek óta nem tudok mit kitalálni.
2009. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha van hely akkor egy felfújható nagy labdát amin tornázni is szoktak. èn most azt kaptam a névnapomra a barátnömtöl, és akárki jön az az elsö hpgy elöszedik a dolgozóbol és azon ülnek. az egyik kisgyerek aki átszokott jönni 3 éves és ö is ismeri, az oviban használják.


vagy mondjuk egy virágot, annak mindenki örül.

2009. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szép, babanaplónak nagyon örülne, hiszen ez az "övé" de a babáé is. Én legalábbis nagyon örültem neki, és nagyon ötletesnek tartottam.
2009. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy szép fotóalbum? Később, miután a baba megszületik, nagyon fog örülni, hogy lesz mibe gyűjteni a képeket.

Vagy egy komolyabb cserepes virág, vagy szobanövény? Az mindig szép dísze a lakásnak.

2009. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel neki egy terhesseggel, babazassal kapcsolatos JO konyvet amit kb. a baba 3 eves koraig mindent leir. Nem olcso egy ilyen szep konyv, de gondolom most ugyis a babazas erdekli elsosorban. Egy finom desszert es virag pluszba meg.
2009. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is valami ilyesmirek gondoltam.
2009. febr. 21. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!