Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha írnék neki névnapjára...

Ha írnék neki névnapjára akkor újrakezdésnek vehetné?

Figyelt kérdés
az exemnek ha írnék névnapjára akkor azt hinné hogy csak nem vagyok bunkó és írok, vagy gondolhatná hogy ürügy a beszélgetésre, esetleges újrakezdésre? ja és én szakítottam vele, 1,5 hónapja
2011. aug. 11. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túldramatizálni. Annyit írsz hogy boldog névnapot nem kell olyat hogy hogy vagy meg stb. Én két éve szakítottam az exemmel de ugyanúgy felköszöntjük egymást a mái napig szülinapkor, névnapkor és véletlenül sincs benne semmi flört meg semmi csak szimpla kedveskedés.
2011. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
értem, amúgy nem tudom akarnám-e újrakezdeni. Lehet.
2011. aug. 11. 19:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mit akarsz. Így a kérdésed is értelmetlen, honnan tudhatná, mit akarsz, ha Te sem tudod...
2011. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán kedvességnek venné.Ha megértette hogy nem akarsz vele járni akkor ezt nem venné újrakezdési ajánlatnak.
2011. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

szerintem meg ne irogass neki , mert minek ?

ki nem sz..ja le hogy mi van vele , majd kíván neki más boldog névnapot

nem ?

vége akkor vége , mit kellen ezen gondolkozni ?

2011. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ha te szakítottál vele,akkor ezt újrakezdési kísérletnek fogja értékelni. el kell döntened,mit akarsz. csak azért ne menj vissza hozzá,mert eddig nem találtál mást. ha tényleg ő hiányzik,akkor pedig hajrá,egy boldog névnapot kívánó üzenettel általában visszafordítható a szakítás.
2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Ha csak annyit írsz, hogy boldog névnapot, akkor szerintem nem. De te tudod mit akarsz, ha újra összejönnél vele érdeklődj felőle, találkozz vele, tudd meg ő mit akar, de lehet hogy már túllépett rajtad, hiszen azt írtad te szakítottál vele.
2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
tudom lehet már túllépett rajtam meg van már valakije. majd meglátjuk mi lesz
2011. aug. 11. 19:53
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak írd neki,hogy Boldog névnapot! Ez nem jelent semmit,csak figyelmesség,hiszen volt idő mikor egymás életnének részesei voltatok. Én mindig felköszöntöm az exeim és ők is engem. Ebben nincs semmi.:)
2011. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Írj neki! Ha nem írnál úgy érezné, hogy talán nem is számított neked soha.
2011. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!