Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Mit...

Mi lehet a baj velem? Mit tegyek? Nem leosztást kérek. Szerintem velem van a baj, de azt normálisan is le lehet írni. : ) ) (lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a bajom, hogy van egy 'legjobb barátnőm'. és nem az a fajta vagyok aki csak vele van és ott küldöncködnek, hanem másokat is bírok. nos..van egy másik csajszi aki a legjobb barátnőjének hiszi az enyémet. kezdek elpártolni tőle. megismertem egy másik lányt és mondta, hogy a bnőjénél is jobban bír. itt az a kérdés, hogy mi legyen a BFF-es nyakláncunkkal meg a szorosnak nemigazén mondható kapcsolatunkkal a 'legjobb barátnőmmel'.


és az miért van h sok barátnőmet "megunok". tehát unom a poénjait, a stílusát, stb. Kérlek ne olyanokat írjatok h hűtlen dög vagyok meg ilyenek... Előre is köszönöm!

14/L


ui: sokak szerint nem létezik olyan h LB. nos errőlis kérném a vélményeteket! :)


2011. márc. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, de az a legjobb ha megpróbálsz magadnak olyan közösséget kialakítani, ahol mindenki a legjobbad:).

Ez azért nehéz, mert nemcsak rajtad múlik, hanem a társaidon is, hogy mennyire "hűségesek".

Érted mire gondolok, igaz?:)


ez lenne a válaszom az egészre, láss bele!


Üdv.: 15 éves lány :)

2011. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom miért, de én is nagyon hamar megunok mindenkit, pedig ők nem csinálnak semmi rosszat, egy idő után egyszerűen nem élvezem a társaságukat, és nem is keresem őket többet, ha ők keresnek lemondom, aztán ennyi.


Legjobb barát meg szerintem van akinek létezik, van akinek nem. Nekem nincs rá szükségem, inkább teher lenne, de sokan igénylik hogy legyen egy valaki aki a "legjobb". Hát nem tudom, nekem bőven elég hogy van pár közeli ismerősöm akikkel néha váltok pár szót aztán annyi.

2011. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű a megoldás: minden kapcsolatba maximum annyit szabad beletenni, amit ki is tudsz venni. A baráti/haveri kapcsolatokat pedig nagyon lazán kell kezelni, nem szabad túl komolyan venni. Nyugodtan mondd azt, hogy akinek ez nem tetszik az meg tehet egy szívességet.
2011. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te most egy nagyon tanácstalan tini lányka vagy, aki teljesen természetesen viselkedik, ugyanis a tinédzser-korra nagyon jellemző dolgokat írtál le. Még saját magaddal sem vagy néha tisztában, honnan is tudhatnád hogy milyen egyéniségekkel barátkoznál szívesen. Egyszer ezzel, egyszer azzal, ez így normális. Ne aggódj, ahogy telik az idő, egyre több tapasztalatot szerzel barátnők terén, így majd később már kialakíthatsz tartós barátságokat is, kiválasztva olyan lányokat, akikkel jól érzed magad.
2011. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

"Örülök" neki, hogy ez másnál is így van. Nem a legjobb tulajdonság, de ez ellen tényleg azt lehet tenni amit írtatok. Mégegszer köszönöm! :D

: )

2011. márc. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!