Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éven aluliak mehetnek...

18 éven aluliak mehetnek börtönbe beszélőre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzátartozója az illetőnek, csak a barátnője voltam..nagyon hiányzik és nagyon szeretem. De úgy tudom, hogy 18 éven aluliak nem mehetnek beszélőre :( És sajnos még nem töltöttem be...Felnőtt kísérettel se mehetek be? Vagy ilyenkor levelet lehet neki írni? Vagy valahogy kommunikálni? :(
2011. márc. 13. 21:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

meg kell jelölnie téged, mint kapcsolattartót, tehát ehhez az ő beleegyezése is kell.


háátt. azt tudom, hogy a cigányok beviszik a kisgyereket is beszélőre, hogy az apja láthassa.



egyébként mit szeretnél egy börtöntölteléktől? miért ül?

2011. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem ül... narkotikumok hatása alatt emberölést kísérelt meg. Előzetesben van, lehet, hogy előbb elmegyógyintézetbe viszik, vagy elvonóra. De mindenképp szeretnék vele kommunikálni! Ha esetleg börtönben lesz..telefonon tudok vele beszélni? Vagy csak akkor, ha ő hív?
2011. márc. 13. 22:05
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Úristen, először azt hittem hogy kiskorúak zaklatása miatt van börtönbe a jóöreg pedo bácsi, de úgy látszk nem csak ez, Hány éves?
2011. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
19 :(
2011. márc. 13. 22:11
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
hát jó korán el*eszte az életét. és mért akarta megölni azt az embert? mi volt a baj?
2011. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem volt jó családi körülménye, nagyon nem foglalkoztak vele...ezért kezdett el drogozni (főleg, miután mi is szakítottunk...ő szakított velem). A szakítás mindkettőnket megviselte,de őt mégjobban. Még mindig szeretjük egymást, több, mint egy év után is.

A drogok miatt nagyon megváltozott, ő már nem az az ember,aki volt. Senki sem tudja, hogy mi járt akkor a fejében, egyszerűen megkattant. A legjobb barátjának esett neki..az áldozat szerencsére már jól van, de egy centin múlott,hogy nem lett haláleset..

Mindenképp szeretnék vele kommunikálni! Valaki segítsen, mit tehetnék!

2011. márc. 13. 22:17
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira szeretett Téged, mint leírtad..akkor mért szakított Veled? Mi oka volt rá?
2011. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Az most egyáltalán nem fontos. Csak azt szeretném megtudni, hogy tudnék vele kapcsolatot létesíteni, mert beleőrülök :(
2011. márc. 13. 22:58
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a srác nem tetoválta magára a börtön tervrajzát amivel megtudna szökni, sanszos hogy bent fog rohadni egy lyukban 3hónapig kezdetnek és nem létesíthet addig semmi kapcsolatot a külvilággal. Öszintén sajnálom! ügyvéd vagyok, ha szeretnél még tanácsot kérni, nyugodtan szólj!
2011. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Ügyvéd? Jajj, ezt előbb is a tudtomra adhatta volna.. ez nem "enyhítő" körülmény, hogy drogok befolyásoltsága alatt kísérelt meg emberölést? Úgy hallottam, hogy a letöltendő 3 és 8 év között van emberölési kísérlet esetén. Félek tőle, mert aznap este engem is kiakart hívni.. valószínűleg engem is leakart szúrni..

Tudom,hogy nem normális dolog, hogy ezek után még szeretem és el kéne kerülnöm,de legalább egyszer még szeretném látni, legalább egyszer még szeretnék vele beszélni... ha elküld, ha mondja, hogy nem akar többet látni (tiszta fejjel) akkor tudomásul veszem és talán egy kicsit megnyugszom.


Attól félek, hogy ha az elméjét nem kezelik, csak bedugják a börtönbe, akkor tervezni fog, és várni a pillanatot, amíg kiengedik, és akkor rajtam is bosszút áll..

2011. márc. 13. 23:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!