Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éven aluliak mehetnek...

18 éven aluliak mehetnek börtönbe beszélőre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzátartozója az illetőnek, csak a barátnője voltam..nagyon hiányzik és nagyon szeretem. De úgy tudom, hogy 18 éven aluliak nem mehetnek beszélőre :( És sajnos még nem töltöttem be...Felnőtt kísérettel se mehetek be? Vagy ilyenkor levelet lehet neki írni? Vagy valahogy kommunikálni? :(
2011. márc. 13. 21:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne utalj át pénzt a válaszolónak, szerintem egy ügyvédnek jobb a helyesírása.. Ne légy naiv és dőlj be neki!
2011. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm a figyelmeztetésedet! Egyelőre csak szóbeli segítséget kértem tőle, még nekem is egy kis időre lenne szükségem, hogy magamban tisztázzam a dolgokat, hogy érdemes lenne-e majd a nagy Ő miatt ügyvéd segítségét kérnem:)
2011. márc. 14. 00:23
 23/35 anonim ***** válasza:

Kedves 0:18!


Én szóbeli segítséget és baráti tanácsokat adtam a kérdezőnek, ugyanis én úgy tudom, hogy ezen az oldalon azt szokás csinálni és nem a másik személyt jellemezni. Ami azt illeti, én azt feltételezem, hogy Ön is elolvasta a korábbi válaszokat, szóval nem értem, hogy miből jött le Önnek ez a pénz átutalás. Az igazat bevallva, én azt szeretem, amikor megismerhetem a személyt, akinek segíteni próbálok. És, mint Ön is láthatja, még gondolkozik a kérdező és ha visszaolvas pár sort, láthatja, hogy én pont azt tanácsolom a kérdezőnek, hogy NE akarjon vele találkozni, felejtse el azt az embert!

Ami pedig a helyesírásomat illeti, hát sajnálom, ha nem tetszik Magának!

2011. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Igaza van, ha ügyvédhez fordulsz, akkor személyesen tedd ne itt neten. Most én is kamuzhatnám hogy ügyvéd vagyok, meg stb, holott még csak hallgatom a jogot. Én a helyedbe elsőnek is a rendőrségre mennék be, ahol fogdába tartották.Megtudnék minden olyan infót, amivel ők rendelkeznek és amit elmondhatnak.De ne remélj túl sokat.
2011. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt mondtam a kérdezőnek.
2011. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Kiskorú vagyok, nem hiszem, hogy csak úgy beállíthatnék a rendőrségre, hogy itt és itt tartották fogva ezt a személyt, és megszeretném tudni, hogy most hol van, és milyen jogi intézkedések folynak.. :/
2011. márc. 14. 14:41
 27/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de hogy kötődhetsz egy olyan emberhez aki nagy valószínűséggel meg akart ölni? vagy megpróbálni azt, tök mindegy. Én a helyedben azért imádkoznék hogy minél több ideig a börtönben rohadjon.

Anyám is ilyen, eszméletlen milyen hü..lye emberek vannak a világon........

2011. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Seeker! 16 éves vagyok.


Tudom,hogy nem normális dolog, de ő nem ilyen! A drogok vették el az eszét..abba bolondult bele. Nálam jobban már csak a saját anyja ismeri..

Szeretem, ez ellen nem tudok és nem is szeretnék semmit se tenni!

2011. márc. 15. 17:09
 30/35 anonim ***** válasza:
16évesen felejtsd el az ilyen dolgokat! Fiatal lány vagy, előtted az élet, szinte biztos, hogy nem ez a fiú a Te nagy Ő-d. Éld tovább az életed, hidd el fogsz találkozni egy rendes fiúval! Remélem megfogadod a tanácsom. :)
2011. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!