Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éven aluliak mehetnek...

18 éven aluliak mehetnek börtönbe beszélőre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzátartozója az illetőnek, csak a barátnője voltam..nagyon hiányzik és nagyon szeretem. De úgy tudom, hogy 18 éven aluliak nem mehetnek beszélőre :( És sajnos még nem töltöttem be...Felnőtt kísérettel se mehetek be? Vagy ilyenkor levelet lehet neki írni? Vagy valahogy kommunikálni? :(
2011. márc. 13. 21:53
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Tudod mindenki ezt mondja:) De lelkileg ő volt az,aki támaszt adott, boldogságot és úgy mindent. Ő volt a legjobb barátom, a szerelmem, a szeretőm, a lelkitársam, egyszerűen mindenem egyben.Most is rá lenne szükségem, hogy ezeken túl lépjek, már csak az a baj, hogy pont miatta vagyok szanaszét lelkileg :( Hiába vagyok még csak 16 éves, fiatal és tudom, hogy még előttem áll az egész élet..megfogom próbálni elfelejteni! De mindenképp szeretnék vele beszélni, akármi lesz! Ehhez ragaszkodom.
2011. márc. 15. 21:20
 32/35 anonim ***** válasza:
2011. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Megmondod a "barátod" nevét? Megpróbálok utána járni az ügyben. :)
2011. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Jajj ne, Seeker :( Hát ezen elsírom magam :/ Boldog ember vagyok, de csak vele teljesülök ki:) Írj privát e-mailt, ide nem akarom kiírni a nevét! (Én nem tudok neked, nincs beállítva nálad ez a funkció, vagy ki vagy kapcsolva)
2011. márc. 16. 13:35
 35/35 anonim ***** válasza:
Jöhet az e-mail! :)
2011. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!