Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éven aluliak mehetnek...

18 éven aluliak mehetnek börtönbe beszélőre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzátartozója az illetőnek, csak a barátnője voltam..nagyon hiányzik és nagyon szeretem. De úgy tudom, hogy 18 éven aluliak nem mehetnek beszélőre :( És sajnos még nem töltöttem be...Felnőtt kísérettel se mehetek be? Vagy ilyenkor levelet lehet neki írni? Vagy valahogy kommunikálni? :(
2011. márc. 13. 21:53
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Kérem írjon privát levelet!
2011. márc. 13. 23:17
 12/35 anonim ***** válasza:
mire enyhítő?? épp hogy még rosszab, hogy drogozott is, nem érti? Az én javaslatom, hogy ezt mind mondja el a rendőrségnek, legalább is azt a részt hogy valószínüleg Őnt is bántalmazni akarta, és hogy maga szerint bosszút akar állni. Nem élhet rettegésben, higgye el, jobban jár, ha megpróbálja elfelejteni az ilyen "embereket". De ha gondolja, és nagyon szeretne egyszer találkozni a fegyencel, akkor én segíthetek Önnek.
2011. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ellene tanúskodni, amíg engem nem keres meg a rendőrség. Csak a drogok miatt nem tiszta az elméje, normális állapotban sosem csinált volna ilyet! Bevallom, sokszor félek,hogy egyszer csak megjelenik a hátam mögött egy bilincsben, de nem szeretném megnehezíteni a helyzetét. Így is sokat fog szenvedni.Ha segítene abban, hogy a kapcsolatot feltudjam vele venni, azért nagyon hálás lennék!

Édesanyjával jó viszonyban vagyok, mégsem merek átmenni, és megkérdezni, hogy lehet-e róla tudni valamit, mert tudom, hogy szegény nagyon rossz állapotban van most. Ő volt a pici fia, szeme fénye... Félek attól is, hogy elzavarnának, hogy esetleg az én hibám...ezért semmit sem tudok most róla. Az ő segítségük nélkül valamit kideríthetnék róla valahogy?

2011. márc. 13. 23:26
 14/35 anonim ***** válasza:
először is adja tudtomra, hogy melyik büntetés-végrehajtási intézetbe szállították?
2011. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Arról tudok, hogy aznap este (szerdán) a fogdában volt, a székesfehérvári bíróság előzetes részében. Állítólag 72 óráig nem beszélhetett senkivel. A 72 óra letelt...hogy azóta mi történt,fogalmam sincs. Nem is tudom ilyenkor mi a következő lépés...
2011. márc. 13. 23:35
 16/35 anonim ***** válasza:
akkor még lesz egy tárgyalás, egy héten belül, ha nem volt még.., ahol a bíró bűnösnek nyilváníttatja és a bünetés azonnali hatállyal végrehajtatik. Én eltudom intézni Önnek, hogy bemehessen egyszeri alkalommal beszélni 5percet, kb. De előre mondom, ez nem egy olcsó mulatság, és nem megy rögtön, mint a karika csapás. Ha gondolja, megpróbálhatjuk!
2011. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Még azt sem tudom, hogy hova viszik. Elmegyógyintézetbe, vagy börtönbe. Habár nagyon hiányzik, szeretnék még várni egy kicsit, amíg kitisztul a feje és lenyugszik. Pontosan nem tudom nekem is mennyi időre lenne szükségem, csak nehogy a végén túl késő legyen.

Előfordulhat az is,hogy nem bírja az elvonási tüneteket, és öngyilkos lesz.Ez a legrosszabb ami történhet, de sajnos nem kizárható. :(

Egy elérhetőséget szeretnék kérni privát e-mail címben, hogy ha már tudok konkrétumokat, és elhatároztam magam, a segítségét tudjam kérni.

2011. márc. 13. 23:49
 18/35 anonim ***** válasza:
bocs, h nem a kérdésedre válaszolok teljesen, de szerintem keress fel egy pszichológust. Félre ne értsd, nem kötekedésből mondom, hanem mint külső szemlélő. Szerintem te nem egészséges módon függsz egy olyan embertől, aki nem méltó a szeretetedre. Görcsösen ragaszkodsz egy álomképhez, h majd megjavul és minden happy lesz. Szükséged van egy külső kontrollra, aki segít neked ezt feldolgozni, mert magát az ember nem látja egészen tiszta fejjel.
2011. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Kérem..

Amint tud elég információt, írjon egy levelet!

2011. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék pszichológust. Bár nagyon megráztak az események, de inkább a barátaimmal beszélgetek róla. Köszönöm,hogy leírtad a véleményedet,mint külső szemlélő. De azt hiszem ezt hívják úgy,hogy feltétel nélküli szerelem...nem ragaszkodok ahhoz az álomképhez, hogy megfog javulni.Egyszerűen csak azt nem tudom felfogni, hogy ő már egy más ember lett...
2011. márc. 14. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!