Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakult így, és ez rossz-e?

Miért alakult így, és ez rossz-e?

Figyelt kérdés

Féltesóm születésnapi buliján voltam pénteken, és volt egy srác, akitől nem akartam semmit, de beszélgetést kezdeményezett, és jófej volt, és szívesen beszélgettem vele. Aztán az egész bulit végigdumáltuk, és nem egy anti-partyface, szóval nem értem, hogy miért nem táncolt/csajozott inkább. Volt egy olyan elszólása az elején, hogy áh nincs rossz nő, csak kevés alkohol. Kérdeztem erre, hogy milyen akkor alapból aki jó nő? És mondta, hogy: például te. Aztán meg ilyen hót magasröptű dolgokról beszélgettünk, jövőben tervei, lelki dolgok, és elmondta, hogy az előző bnőjében azt nem bírta,hogy egyszerűen SÖTÉT volt. De nem hisz a ffi-női barátságokban, csak ha szex is van. Na már most azóta nem keresett fel, nem adta meg a számát sem. És nem is kapott le. Tehát egyik oldalról sem értem:S Ha haverkodni akart, akkor azóta miért nem keresett meg mondjuk fb-on, hogy dumálgassunk, ha meg "csak úgy" bejöttem neki, akkor miért nem csókolt meg?

Túl fogom élni:D, meg tényleg nem ez életem legnagyobb problémája, de azért elgondolkodtam ezen.

akinek van ötlete, szóljon:)


2011. márc. 14. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ember nem köt tartós ismeretséget, barátságot minden egyes emberrel, akivel valaha találkozott. Jól elbeszáélgetett vele, de valószínűleg nem keresett benned se barátot, se csajt. Nem érintetted meg mélyebben sehogy. Nem értem, miért csodálkozol ezen. Egyszer dumáltatok, és most ez azt jelenti, hogy barátok lesztek? Ez egy futó ismeretség volt, és kész.


A másik meg az, hogy lehet, hogy majd később keres, sosem tudhatod, de ha nem, akkor sincs semmi.

2011. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Na már most azóta nem keresett fel, nem adta meg a számát sem. És nem is kapott le. Tehát egyik oldalról sem értem:S Ha haverkodni akart, akkor azóta miért nem keresett meg mondjuk fb-on, hogy dumálgassunk, ha meg "csak úgy" bejöttem neki, akkor miért nem csókolt meg? "


Te minden ismeretdből úgy jössz ki, hogy vagy barátok lettetek, vagy összejöttetek? Ugye nem? Beszélgettél vele egy jót (vagy nem is volt annyira jó esetleg), és azt várod, hogy vagy haverkodjatok össze, vagy gyertek össze... nagyon éretlen a gondolkodásod, nem tudsz sokat ezekről a dolgokról ezek alapján. Ez nem bántás, csak megállapítás.

Naiv vagy. Sosem hallottál olyanról, hogy alkalmi ismerős? Eldumálgattál vele, oké, de miért kellene ennek mindenképp valami folytatás? Talán van nője, vagy te nem jöttél be neki annyira. Ilyen is van ám. Nem mindenki esik neki mindenkinek, és kapja le, akivel találkozik. Nem értem, miért várod el, hogy egy dumálás után mostmár tartsátok a kapcsolatot. Mi van, ha unalmában dumált veled? Csak hogy elüsse az időt? Te nem szoktál ilyet? Én rengetegszer dumálok akár órákat idegenekkel egy-egy szituban, mégsem úgy válok el tőlük, hogy mostmár nekünk egy a sorsunk.

Őszintén szólva nem értem, milyen felfogás húzódik meg emögött nálad. Annyira szépnek jónak tartod magad, hogy biztos vagy benne, hogy mindenki minimum a haverod akar lenni? Itt az ideje megbirkózni a gondolattal, hogy bizony az emberrel előfordul néhányszor élete során, hogy akár igyekezete ellenére is, de hidegen hagy embereket. Szerintem itt is ez történt.

2011. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy naiv vagyok, de attól még ez csak egy kéééérdés!! Hihetetlen,hogy mennyi háttértartalmat akartok ebbe belezsúfolni. Az viszont, hogy ennyire meg annyira szépnek tartom magam, igenis "bántás" volt. Attól még, hogy jót dumáltunk, nem gondoltam én sem, hogy mostmár örök barátság, vagy életreszóló szerelem lesz, de látom kár volt kiírni a kérdést, mert nem kapok rá normális választ.

Egyéb: én is beszélgettem már el idgenekkel csak úgy. De attól még FELMERÜLHET bennem a gondolat, hogy barátság lehet belőle... ha ettől olyan éretlen vagyok, akkor pff.. így jártam

2011. márc. 14. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha felmerül benned, hogy lehet belőle barátság, inkább az az éretlen, hogy mások tanácsa kell ahhoz, hogy megértsd, miért nem alakul úgy mégsem. De ezzel nincs semmi baj szerintem, és nem akartalak bántani, ha esetleg megtettem, bocsesz.


Első voltam.

2011. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem akartalak megsérteni, vagy megmondani a frankót, de jól esik, nem esik jól, akkor is úgy gondolom, egy kicsit éretlen, naiv a felfogásod, vagy nem is tudom. De ezzel tényleg nincs baj, ahogy előttem is írják, végülis ilyen esetek után tanul az ember :)


Amúgy meg az elsőnek igaza van, még nem kell temetned végülis, lehet, hogy felveszi veled a kapcsolatot. Végülis még csak hétfő van. :)

2011. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hű, kicsit túlzásba vittem a végülis-t. Bocsesz :D
2011. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nna! ezeket a rosszindulattól immár mentes válaszokat köszönöm nektek:)
2011. márc. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!