Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted ok nélkül alakult...

Szerinted ok nélkül alakult ki a Suzukisokról a rossz vélemény?

Figyelt kérdés

A vezetési stílusukra gondolok....

Szerintem nem, mert mindegyik nyomja neki ezerrel, agresszíven és veszélyesen vezetnek.


2011. aug. 9. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tapasztaltam,hogy a suzukisok máskép közlekednének.
2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Én sem tapasztaltam, hogy másként vezetnének. Ugyanannyi eséllyel vaj jó és kevésbé jó vezető közöttük, ez nem autó függő.


Láttál már sötétített üveges, eléd vágódó Audit, BMW-t, stb? Sztem elég sokat, csak arra nem figyelsz fel. De ha ugyanezt egy kisautós meri megtenni, akkor felháborodsz...


Azt viszont már tapasztaltam, hogy sokan előítéletekkel fogadják az olcsóbb kategóriájú autósokat, de talán ez nemcsak az autókra vonatkozik. Ez inkább személyiségfüggő.

2011. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

meg sztem akkor a suzukisok nem is emberek.

Uristen! Most tenyleg ilyen gyoker vki?! XD

2011. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Agresszív suzukis....

De jót nevettem!

2011. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért alakult ki ez a rossz vélemény róluk,mert a suzuki autók olyanok,mint a papírautók.Bárhogy is vezet az ember,ha karambol van,ott tuti komoly sérülés lesz,mert nagyon kicsi és vékonyszerkezetű autók.Egyáltalán nem biztonságosak,kivéve ha valamelyik nagyobb suzuki terepjáróról van szó.És mivel viszonylag olcsó az áruk,így nagyon sok embernek suzukija van.


Mondjuk én még nem találkoztam agresszív suzukissal :D

2011. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem suzukival jár azt miért boszantja hogy papirkasznis???


Talán jobb lenne egy erősebb kasznissal ütközni?

2011. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsónál ott a pont.
2011. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

suzuki a mi autónk XD

szégyen

2011. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A suzukisok vezetési stílusáról nem éppen az agresszivitás jut eszembe, sokkal inkább a "kalapos" "nagypapó" aki 50el megy a 70-es sebességű úton.


Mint minden előítéletnek, ennek is van alapja: az idősebb embereknek már nem státusszimbólum kell, hanem hétköznapi közlekedésre alkalmas, minél olcsóbb és megbízhatóbb autó. Erre pedig a suzuki a legjobb választás, gyakorlatilag nincsen nála jobb azonos feltételekkel.


Ugyanakkor sok fiatal is választja, akik szeretik nyomni neki, mert megy mint a mérgezett egér ( 90le jut kb 850kilóra), és ennyi pénzből ugyanilyen jól menő más autót nem tudsz fenntartani.


A suzukik jó autók, a régi swift valóban nem volt túl biztonságos, de ezen az alapon semelyik másik hasonló kategóriájú és korú autó sem (láttam töréstesztet 90es swiftről és ugyanekkori golfról is. A sokak által istenített golf jobban törik mint a swift. Erről ennyit.)


Az új swift pedig már nagyon biztonságos is, igaz kicsit drágább is lett.

2011. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Suzuki...Legyen a ti autótok! :DDDD


Egyébként ez nem autótípus hanem ember függő!

2011. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!