Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En lennek a komolytalan es...

En lennek a komolytalan es gyerek ehhez?

Figyelt kérdés

Neha ugy erzem kepes lennek az anyasagra a baratommal de o ugy mond kiabrandit az egeszbol.

Van egy kiskutyam es neha ugy beszel hozza,mintha a gyerekunk lenne peldaul: gyere ide apadhoz meg nekem mondja ha nem velem meg akkor majd az apja megneveli. Meg meg olyanokat mond,hogy o a papamaci en a mamamaci es a kutyam meg a kismacink. Nektek lehet megmosolyogtato de engem annyira idegesit es teljesen tisztaban van vele,mert szamtalnszor megkertem,hogy ne mondjon ilyeneket.

Ugy erzem,hogy teljesen gyerek ehez az egeszhez.

Vagy en gondolom rosszul?


2011. márc. 14. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te gondolod rosszul. Elhiszem, hogy bosszantó századjára hallani, na de ettől ő alkalmatlan lenne a gyereknevelésre? Szerintem egy érzelmileg érett emberről van szó. Az állatszeretet arra utal, hogy egy felelősségteljes, jó ember. Szóval túlreagálod szerintem.
2011. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
* bocsi az nem nevelem akart lenni:)
2011. márc. 14. 21:44
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Vagy ilyen becézgető típus, vagy csak hülyéskedik. Ha utóbbi, ne akard túl hamar túl komolyjá (hogy kell ezt írni komollyá?) tenni. Eljöhet majd az az idő, mikor szeretnéd, ha bohókás lenne, de elmúlt. Egyáltalán nem biztos, hogy a gyerekkel is ilyen lenne, ott érezné a dolgok súlyát. Egyébként meg lehet időnként a babával is gügyögni, bár nem mindig, mert akkor miből tanulna szép beszédet.

Ha nem tetszik a stílusa, mert sokszor ilyen, egyszerűen ilyen, akkor viszont gondold meg jól, hogy biztos vele akarsz e gyereket, utána nehezebb lesz lépkedni.

2011. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is túlreagálod, és úgy gondolom, csodás apa lesz a párodból:)
2011. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyén állsz hozzá. Miért lenne gond h becézi a kutyát?

MEg amúgy teljesen más, ha a párja kutyáját néha megdögönyözi, vagy ha saját gyereke lenne, akkiért felelősséggel kell lennie, eltartania, nevelnie stb. Az oké, hogy te már szeretnél, de ha ő nincs kész rá...


Hány évesek vagyok? Van egzisztenciátok? Biztos jövedelem stb?

2011. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?


nekünk tengerimalackáink vannak,párom rájuk is rájuk mondja h ők a gyerekpótlékaink:) szerintem aranyos,gondoskodik róluk,aggódik értük,meg minden...ebből azt következtettem ki,hogy majd ha gyerekeink lesznek,jó apa lesz...hisz egy kis állatért igy képes rajongani,gondoskodni róluk,akkor egy babával?...

23/N

2011. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

De nem ertem,hogy miert orom neki az ha ilyenekkel idegesit. Sajnos nem volt valami jo gyerekkorom es, ezert felek az elkotelezettsegektol is.

En probalom lazan kezelni a dolgokat de o mindig poent csinal az egeszbol. Mondtam is neki,hogy ezert nem lesz tole soha gyerekem.

2011. márc. 14. 21:54
 8/18 A kérdező kommentje:
en 23 o 25 es igen van biztos egzisztenciank
2011. márc. 14. 21:56
 9/18 anonim ***** válasza:

dehát miért baj az, ha ezt csinálja? Most komolyan..ez nagyon aranyos.

Szerintem te uralkodni akarsz rajta, mármint kezedbe venni az irányítást,pedig ha az ő személyiségének része az, hogy ilyen poénos és aranyos, akkor ezt nem jó elnyomni. Nameg ezért nem vállalni gyereket? Megértem én, ha valaki nem akarja, de olyan indokkal, hogy a párja imádja a kutyájukat?

2011. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Itt nem csak a kutyarol van szo. Hanem az egeszrol.

En kepes lennek arra,hogy komolyabb szinte vigyuk a kapcsolatot de kozben FELEK hiszen nekem senkim nincsen rajta kivul(senki nem foglalkozik velem,nincsenek szulok..stb) NAGYON FELEK es probalom lazan kezelni a dolgokat ugy felfogni,hogy ez teljesen termesztes dolog..stb

De o meg ezekkel az elszolasaival megremit.

Sajnalom,hogy nem tudok erthetoen beszelni.

2011. márc. 14. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!