Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le anyám idegbet...

Hogy állítsam le anyám idegbetegségét?

Figyelt kérdés
folyamatosan ordítozik mindenért.Ma is csak reggeliztem épp mikor felkeltem(és ezért még nem tudtam rendet is tenni a szobámba,éhes voltam és utána szerettem volna rendet rakni) és rögtön elkezdett velem üvöltözni hogy folyton csak "zabálok" és nem csinálok semmit.úgy ordított hogy nem is tudom elmondani..nem normális.soha sem tudok nyugodtan enni se miatta.pedig tényleg nem zabálok,elég sovány vagyok rengeteget sportolok és sosincs irdatlan rendetlenség a szobámban.de ezzel elveszi a maradék étvágyamat is és szinte már bűntudatom van minden evés után,mert folyton rossz élményként marad meg,mivel végig csak szid.még meg is lökött evés közben,mert mondtam neki hogy ez nem normális ahogy viselkedik.komolyan mit tegyek??alig várom hogy ne kelljen vele együtt élnem :( és lefogynom meg nagyon nem kéne,így is 3kg-t fogytam az utóbbi időbe:(
2011. márc. 15. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szépen leültök és normálisan mint két civilizált ember elbeszélgettek ezekről a dolgokról.
2011. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegényke...

Anyukád nem kicsit, hanem nagyon ideggyenge. Lehet, nem veled van baja, hanem magával, az életével. Ha belsőleg kiegyensúlyozott lenne, nem ordibálna. Szülő lévén ez ellen sokat nem tudsz tenni, mint tűrni, és várni az időt, mikor otthagyhatod. Természetesen megfontolandó, hogy valahogy jelezni kéne neki ezt, vagy egyéb családtagnak, hogy nem könnyű vele. Kéne egy kis "kezelés" neki, vagy szedjen rhodiolint, attól biztosan jobban lesz. És te is :)

C variációnak az "igen, anya" megfelelne.. egy darabig...

2011. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2 válaszoló, a C variáció nem jó, ugyan is nekem is ilyen az anyám, és hiába mondok neki bármit is, hiába nem szólok vissza, hiába mondom, hogy igen anya, csak üvölt mint egy sakál, minden ok nélkül, pl ma is, tegnap minden okés volt, ma meg mindent a fejemhez vágott már korán reggel, és 8 óta folyamatosan csak ordít velem, pedig én nem szóltam hozzá semmit... nem lehet semmit sem csinálni kedves kérdező, ki kell bírnod amíg nem leszel 18 vagy nem fejezed be a középsulit, és nem mész el messzire, jó messzire tanulni, hála isten nekem már csak 1 évet kell kibírnom
2011. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mekem is csak egy évet kell kibírnom...de nem akarom itthagyni a várost miatta,ide kötnek a barátaim.küldönben második válaszolónak igaza leht,biztos nem elégedett a saját életével,anyáék elváltak már 2éve kb és azóta is csak azt hallgatom hogy milyen rossz az élete,nem kell neki már senki .megértem hogy ez rossz,szörnyű.de apa is épp ezért lépett le mert nem bírta az örökös feszültséget és ordítozást mindenért.csak ne rajtam vezetné le a feszültséget,nem is úgy kezel mint egy igazi szülő,aki szeret.
2011. márc. 15. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha apudhoz költöznél?
2011. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!