Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen anyám igazgatja...

34 évesen anyám igazgatja rajtam a ruhát és én felháborodom normális ez?

Figyelt kérdés
épp lányommal sétára indultunk volna...
2011. márc. 15. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha ezért képes vagy kérdést kiírni, az sem normális. Mellesleg a szülőket is "nevelni" kell.
2011. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2011. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális hiszen már nem vagy kisgyerek. Mondd meg neki hogy ne csinálja mert nem szereted és már kinőttél ebből a dologból.
2011. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nő vagyok, és itthon maradtunk.
2011. márc. 15. 12:39
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

OFF:

34 éves embertől megkérdezni, hogy fiú-e vagy lány... :-D Nő vagy férfi, Te! :-D

2011. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát tudod, ha az anyád mondaná meg, hogy mit főzz, hogy takaríts, hogy neveld a gyereked, az elég idegesítő lenne.

De az hogy megigazítja a ruhádat.. én is meg szoktam igazítani az anyámnak, felnőtt húgomnak és a barátaimnak/barátaimnak, ha szükséges (mert begyűrődött a gallér, kint van a címke, lóg a cérna..) és senki sem akadt még ki rajta, sőt hálásak érte, és ugyanúgy nekem is szólnak, ha valami nem stimmel érte.

Nem értem, mi ezen olyan nagy probléma..

2011. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*barátaimnak/barátnőimnek
2011. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egy kicsit hisztisnek tűnsz. Ezért kár volt itthonmaradni. A szülőket is és a gyereket is humorral kell kezelni, különben esély van a megőrülésre :-D

Legközelebb nevess rajta és elvékonyított hangon mondd neki: "anyaaaaaaaaaaaa neeee máááááá'!"

2011. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A gyereke maradsz, akár hány évessé is érsz, öregszel. De ha zavar, kérd meg, hogy ne tegye!
2011. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos dolog.
2011. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!