Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen anyám igazgatja...

34 évesen anyám igazgatja rajtam a ruhát és én felháborodom normális ez?

Figyelt kérdés
épp lányommal sétára indultunk volna...
2011. márc. 15. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
...és szerinted te milyen anya vagy, ha a hülye hisztid miatt mégsem viszed a lányod sétálni, ha már mentetek volna...?
2011. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezért nem vitted el a gyereket sétálni? Hát mit igazítod rajtad? El sem tudom képzelni! Szereted te az anyukádat?
2011. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is megigazítom a fiamon néha az ingnyakat, vagy a kabátot, ha megy el, 24 éves, még sose szólt miatta. Eszembe se jutott még, hogy ez gond lenne. Még a férjemen is megigazítom néha a kabátot, vagy a nyakkendőjét, de ő se szólt még érte. Sőt, sokszor meg is kérdezik, mielőtt elmennek, rendben van-e rajtuk minden. Ebben semmi kivetnivalót nem látok.
2011. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is annyi idős vagyok, mint te, és a csillagokat is lehoznám az égről, ha az anyukám a ruhámat megtudná igazítani.De nem tudja, mert 15(!)éve meghalt...
2011. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Engem meg 26 éves koromban is felhívott, ha éjjel nem mentem haza, hogy hol vagyok. Volt, hogy valakinél aludtam, és ott csörgött a telefon, hogy Anyukám keres. És?! Seg.gberúgtam volna, aki ezért kiröhög - de komolyan senki nem nevetett ki emiatt.

Az inkább idegesít, hogy a táskámat, szobámat pakolja, de mivel anyagi okokból (és egyéb okokból: betegségem miatt) egy fedél alatt lakunk, ezt is el kell fogadni, tenni úgyse tudok ellene, és ha szólok, csak a sértődés/veszekedés van.

Egy ruhaigazítás - ugyan már!!!

2011. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Otthon laksz még?
2011. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

majd akkor gondolj erre az idióta hisztidre, mikor édesanyád nem él már!

én örülök neki, ha édesanyám törődik velem, még akkor is, ha hülyeségek miatt felhív, vagy felesleges dogok miatt cseszeget. persze, kicsit bosszant, de nekem ebből az jön le, h fontos vagyok neki, és érdekli az életem.

2011. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

őőőő-őőőőőőőő ezért nem elmenni sétálni... tizta paches vegy hogy ezért kiakadtál másko nevess és mondd hogy inkább neked kéne az ő ruháját igazgatnod...

de enm mond má hogy most komolyan képesvoltán ezért egy külön kérdést feltenni ahelyettt hogy valami normálisat kérdeztél volnas?

2011. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság a felnőtté vált utódokat még mindig gyerekként kezelik az anyák. Ha nekem lenne gyerekem és az felnő, nem igazgatnám a ruháját, hanem szólnék neki, hogy az ing fel lett gyűrve, akkor ő önállóan megigazítja.
2011. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha lesz gyereked utolsó válaszoló, akkor igazítani fogod .Ennyi. Ezen kár vitatkozni, ez a szülő dolga. Én 40valahány évesen is "kislányom" vagyok, és addig jó nekem, míg valaki annak tart.
2011. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!