Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan mérges a férjem?

Jogosan mérges a férjem?

Figyelt kérdés

Nem, nem a válás kategória, csak egy vita, amiben kíváncsi lennék kívülállók válaszaira.

Van egy lakása, ami ki van adva. A gázművektől szüksége lett volna egy szerződésre (az eredetit elvesztette), illetve információra, hogy van-e elmaradása és mennyi. Írt meghatalmazást és megkért, hogy menjek be.

A honlapot nézegetve (hogy hol van a legközelebbi kirendeltség), láttam telefonos ügyfélszolgálatot. Az adatokat bediktálva mindent el tudtam telefonon intézni, a szerződést küldik, illetve megmondták az egyenlegét is.



Tény, hogy elvileg telefonon nem tudtak volna mindenben segíteni, de egy kis "udvarlással" kötélnek állt az ügyintéző hölgy és olyat is el tudtam intézni, amit elvileg így nem lehetett volna.

Megvan minden információ, amire szüksége volt. Most mérges, hogy miért nem mentem be, amikor megbeszéltük.

Nem értem, ha 15 perc alatt el tudtam intézni, miért kellett volna 2-3 órát ülnöm a kirendeltségen ugyanezért?

Az eredmény ugyanaz.


2011. márc. 16. 11:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sok feleség esett már a naivitás hibájába, de aztán már nem voltak annyira biztosak a dolgukban...
2011. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Tudom, nálad van a Bölcsek Köve...


Mindenesetre szép teljesítmény egy gázműves kérdésből, látatlanban szeretőt vizionálni :)

2011. márc. 16. 14:26
 23/24 anonim ***** válasza:
Szép dolog kérdést feltenni egy olyan emberről, akit nem is ismerünk, és objektív választ várni. De a te válaszaidból már lassan megérthető a férj néhány reakciója. :)
2011. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%
Ohh, aki a duzzogásba szeretőt vizionál, az csak egy nagyon paranoiás nő, vagy pedig egy nagyon csapodár pasi lehet..:)
2011. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!