Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellett valaha engednetek...

El kellett valaha engednetek olyat, akit szerettetek, de tudtátok, hogy a szerelem nem elég egy komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe, hosszú, fájdalmas viszonyunk volt, se veled, se nélküled. Én mindent megadtam neki, szerettem volna, ha hagyja, ha akarja. Akarta is, aztán nem, aztán megint, aztán nem. Képtelen volt dönteni. Rájöttem, hogy már az elején, mikor alig ismertem, felruháztam azokkal a tulajdonságokkal, amiket szeretnék egy férfiban. De neki ezek nem voltak meg, egy labilis, nagyon fura, kötődésre nehezen képes ember. Az eszemmel tudom, hogy nem is őt szeretem, hanem azt, akit szeretnék, hogy legyen. Mit tegyek? Meg kell próbálnom elfelejteni, hiszen nem is olyan, amilyennek szeretném, de mégis hiányzik. Akkor miért hiányzik, miért szeretem? Volt veletek ilyen, hogy szerettetek valakit, de tudtátok, hogy vmi súlyosabb dolog miatt nem szerethetitek, mert a szerelem nem elég hosszú távú, komoly kapcsolathoz? Mert hiányzott valami, a bizalom, tisztelet, akármi.
2011. márc. 16. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen, bár én nem ruháztam fel a nekem tetsző tulajdonságokkal, csak simán egy hazug disznó volt! az a sz.r az egészben, h tudom róla, h egy szemétláda, mégsem hevertem ki a mai napig! pedig már 3 éve, h kiraktam a szűrét!
2011. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Félsz a magánytól magad mondod hogy nem is őt szereted, csak a szerelem érzéséhez ragaszkodsz keres mást akit szerethetsz őt is elfelejted.
2011. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! a 16:15ös különosen jól esett:)

az a baj, amit az utolsó előtti írt, hgy tudom, hogy nem ilyen az igazi szerelem, mégsem tudom magam könnyen túltenni magam rajta. Csak azt nem értem miért, hiszen tudom, hogy jobb nekem nélküle, akkor miért hiányzik mégis. mindenesetre mivel ő nem akar engem, ezt egyértelművé tette, nem is számít ez, mert úgyse jöhetne össze, mégha én megfeszülök sem.

2011. márc. 16. 19:53
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha ő egyáltalán nem akkar veled lenni vége van.

Járj el bulizni ismerkedni minél több valós élmény ér annál kevesebb időd lesz álmodozni róla.

2011. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

nem lehet hogy magába a szerelem érzésébe vagy szerelmes?

néha előfordul hogy nem is abba a személybe vagyunk szerelmesek akibe szeretnénk hanem az érzésbe, amihez ragaszkodunk ahogy tudunk.

2011. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmű, benned van a hiba. Egy, a világon nem létező ideált szeretsz, ehhez pedig ennek az embernek a külsejét, jelenségét társítod. Az ő részéről való bizonytalanság a tiédet tükrözi. Mi lenne, ha komolyan meg akarnád ismerni végre? Őt, magát, a hibáival együtt, amelyeket elfogadhatnál. Élhetnél vele boldogan, vagy egyedül, de keserűen. Lépj!
2011. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

én próbáltam megismerni, elfogadtam volna a hibáit is. tudtam volna szeretni...ő nem akarta, ő lépett le. én már nem tudok mit csinálni.

de valószínűleg tényleg így van, ahogy írjátok, idálba vagyok szerelmes vagy magába a szerelem érzésebe. szívás.

2011. márc. 18. 10:12
 18/19 anonim ***** válasza:
alóban ettől is nagyon nehéz szabadulni. Nekem volt egy párom, akivel azért szakítottam, mert rájöttem, mennyire nem az ő személyiségét szeretem, csak azt, ahogy megad valamit, amit nem kaptam meg gyerekkorban, amikor kellett volna. Kb. 1 évig nem tudtam feldolgozni, pedig ő nem csinált semmi "rosszat", én küldtem el.
2011. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha túl idealizáltad őt magát nem tudad volna elfogadni mert nem lenne olyan tökéletes mint vártad volna. Talán azért is szakitott veled mert érezte hogy nem is imered őt csak egy álomképet.
2011. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!