Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogy nem engedne...

Miért van ez? Hogy nem engednek el?

Figyelt kérdés
Nah 12/F vagyok sosem dohányoztam semmi még soha nem vagyok csavargó tudom hogy ez így helyes de a mai világban sajnos ezt már le kell szögezni! Na szóval 4 éve deszkázom (nem lényeges) itt lakok 15 percre a ligettől ahol nyilt egy uj skatepark és annyi az egész hogy 74es re fel és ott tesz le és nem engednek el sehova max. a térre hogy tudnám őket meggyőzni?
2011. márc. 16. 16:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Sehogy.

Még csak 12 vagy, a közbiztonság meg mélyen a béka ülepe alatt, ne csodáld, ha féltenek.


Esetleg, talán, ha...

Többen mentek, jöttök, és ismerik őket.

2011. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
80%
Később majd rájössz ha pár évvel idősebb leszel, hogy mennyi veszély fenyeget egy 12 éves fiút. Régen én is ugyanígy voltam mint te, engem se engedtek. 12 évesen meg csak suliba mehettem. De már most jogosnak tartom. Majd minél idősebb leszel annál több helyre mehetsz és több időre. Egy 23 éves lány.
2011. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy nem jövök megyek hanem céltudatosan megyek eé és nem is napi 24 órára hanem egy két órára
2011. márc. 16. 16:19
 4/28 A kérdező kommentje:
és tudom nagyon sok veszély van de abba mi veszély hogy ház eltöt van a megállló fel szálok és ott tesz le
2011. márc. 16. 16:19
 5/28 A kérdező kommentje:
pölö most mennék és azt mondja késő van -.-
2011. márc. 16. 16:21
 6/28 A kérdező kommentje:
és többen mennénk egy 15 éves sréccal
2011. márc. 16. 16:22
 7/28 anonim ***** válasza:
Nincs valaki, aki valamivel idősebb nálad és szintén jár oda? Talán a szüleid könnyebben elengednének, ha egyszerre többen mentek, és van akire "rábízhatnak". Még ha nem is sokkal idősebb nálad.
2011. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
mondom 2 15 éves srác
2011. márc. 16. 16:22
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Neked adok igazat, felesleges ez a túlzott aggodalom, mert akkor is történhet baj, ha nem vagy betegesen óvatos. Mi is mindenfelé elmászkáltunk(laktanyákba, erdőkbe, csupa tiltott helyre), és még élünk. De attól tartok megoldással nem szolgálhatok, mert nem mondhatom meg a szüleidnek, hogyan neveljenek téged. Ez az ő dolguk. Annyit tehetsz, hogy megmutatod az itteni válaszokat, és reménykedsz, hogy ők is belátják: egy 12 éves fiút el kell engedni kalandozni ellenőrzött keretek között, mert ez beletartozik ebbe a korba.
2011. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
pl most is beteg és mondtam hogy sosem enged el és akkor álljon fel ittvan 2 méterre a fürdö hozzon magának vizet és most nem, gépezhetek utálom
2011. márc. 16. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!