Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem (lent a részlete...

Hogyan tegyem (lent a részletek FONTOS! )?

Figyelt kérdés

Nagy problémám van.Soha az életben nem gondoltam hogy eljutok idáig hogy bosszút forraljak!De nem gondoltam hogy velem történik ez meg.

Több mint két évig tartott a kapcsolatunk,az elején még dúlt a szerelem de a végére már sok volt a veszekeés de ő nem szakított hanem együtt maradtunk de már csak a zex miatt.És mivel én még most is szeretem ezért későn vettem észre.

Próbáltam békülni ebből nem lett más mint egy éjszaka együtt,és másnap bejelentette hogy hibázottés evvel el van intézve.CSAKHOGY!nem ketten mentünk haza az éjszakából ugymond hanem hárman!

Ő ezt elintézte avval bocsi hibáztam elgyengültem és kész.(ugye nem ez a a konkrét probléma mert segítettek és nem lesz komolyabb következménye de lehetett volna)

Tehát kérdé$ema következő:

Szeretnék valahogyan bosszút állni,hogy azt érezze amit én!

beletaposni az érzéseibe ha van neki ilyen.Valahogy magamba bolondítani megint mert 2 év együtt lét után miért teszi ezt?

Mégegyszer mondom soha nem akartam ilyet de még utojára ezt tette velem ezt nem hagyhatom annyiban!Kérlek segítsetek.

26/L


2011. márc. 16. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az Isten nagy betű:).
2011. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kösz bocsi nem figyeltem -,-'

am én is ugy irom....

2011. márc. 19. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!