Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Besokalltam a sok különböző...

Besokalltam a sok különböző e-mail címemtől. Hogy tegyem egyszerűbbé azokat, kezelésüket? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Az idők során sok e-mail címet hoztam létre (blogokhoz, fórumokhoz, stb stb), kb. 10-et. De ez oda vezetett, hogy már magam sem tudom hirtelen, hogy melyik oldalon melyiket használom...


Továbbá nyomasztó annak a tudata, hogy milyen sok van, és hogy tartsam azokat rendezetten, illetve hogy ne keverjem, melyikkel hova regisztráltam.


Lehet, elég lenne 3 cím a munkahelyivel együtt?


1. Munkahelyi címem - ezt csakis a munkahelyi dolgokra használom


2. Elsődleges privát címem - ismerőseimmel való levelezésre (illetve közösségi oldalakhoz való reg-ra)


3. Egyéb esetekre használt cím: blogok, fórumok, meg ilyenek


Korábban azért hoztam létre több e-mail címet, hogy úgy őrizhessem meg valamennyire az anonimitást. :) De már besokalltam a sok különböző címemtől...


Nektek mennyi e-mail címetek van és milyen kiosztásban?

Hogyan tartjátok rendben, ha 3-nál több címed van?


2011. máj. 6. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A domainomhoz tartozik e-mail cím, gyakorlatilag több különböző, de így egy ablakban kezelhetem outlook-ból az összeset.

Próbáld ki te is, hogy IMAP-al mindet outlook-ba hozzáadod fiókként, így egy helyen tudod kezelni az összeset.

2011. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag már minden postafióknál van átirányítás. Válassz ki egy címet, és a többit irányítsd át rá..
2011. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!