Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon létezik ilyen, vagy...

Vajon létezik ilyen, vagy csak egy csalódott férfi agyszüleménye?

Figyelt kérdés

Az egész két hónapja kezdődött. A feleségem rendszeresen eltűnt félnapokra, az elején csak akkor mikor dolgoztam, később viszont a szabadnapjaimon is. Mindig volt valami jó kifogás. Mivel nem tudtam nem nagyon érdekelt de amikor rendszeressé vált akkor kérdőre vontam. A legtöbb esetben csak az volt a válasz, hogy nem bízok benne. Egyre szaporodtak azok a telefonbeszélgetések is amelyeket nem halhattam, ilyenkor elméletileg az édesanyával beszélgetett. 1 hete új albérletbe költöztünk. Az édesanyja mellé, ahonnan két nap múlva kitettek. Addig húzták az agyamat amíg feladtam. Pl: este 9-kor még nem volt otthon.

Végül is akkor megcsal vagy csak én vagyok teljesen hülye.


2011. márc. 17. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kövesd, hová tűnik ilyenkor.

Ha tényleg megcsal, arra az esetre van egy mondás: "Egy ribi, találsz jobbat!"

2011. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Olyan indokkal, hogy nem vagyok megbízható, és túlságosan gyerekes vagyok.
2011. márc. 17. 15:02
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz, előbb-utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból. Mindenesetre gyanús az, hogy ha megkérded tőle, hol császkál, támadással reagál. Ha nincs semmi takargatnivalóm, nyugodtan, higgadtan megmondom a páromnak, hogy merre voltam, mit csináltam, nem támadok rá olyanokkal, hogy nem bízik bennem. Én biztos, hogy gyanakodnék, és nagyon odafigyelnék rá, de mindenképpen úgy, hogy ne fogjon gyanút.

Pl. először (ha használ kocsit) ellenőrizgetném, hogy egy nap mennyit ment az autóval, mellette beszélgetés szinten tudakolnám tőle, hogy merre járt aznap. Ha nem esik egybe a kettő, utána biztos vennék ki szabadságot, és figyelgetném, merre járkál, hova is vezetnek azok az utak, amiket nem mond el.

Vagy a számítógépet beállítanám, hogy az előzményeket mentse el, és időnként csekkolnám, hogy miket néz, kinek irkál, stb..

Továbbá csak vannak olyan pillanatok, amikor a telefonja nincs vele, olyankor abba is belenéznék.

És biztos, hogy a sarkamra állnék, mert ez így nagyon nem oké, hogy Te itt őrlődsz, hogy ugyan merre járkálhat este 9 körül úgy, hogy tudomásod sem lehet róla, mert még ő támad, ha kérdezősködsz! Ő mit szólna fordított esetben? Én azt mondom, hogy ha az ember elkezd gyanakodni, annak legtöbbször alapja is van. Én hosszú ideig megbíztam a páromban, eszembe nem jutott volna, hogy pl. a cuccai közt matassak, vagy nyomozgassak utána. Aztán egy-két gyanús gesztus elég volt ahhoz, hogy gyanakodni kezdjek. Pár hét alatt ki is derült, hogy bizony nem volt véletlen a gyanakvásom... :-(

2011. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Legyen méltóságod és dobd ki.
2011. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Sajnos mivel kitettek az albérletből amit kifizettem, így módomban sem áll a kutakodás. Minden felhasználó nevet és a régi jelszót ismerek mégsem enged be. Hibás jelszó. Szerintem jobban járok ha örökre elfelejtem hisz ő már rég túl van rajta.
2011. márc. 17. 15:20
 16/18 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor lenne jogos megverni egy nőt. Pedig én is az vagyok.
2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Aljas, gerinctelen módon bánt el veled a feleséged. Egyértelmű hogy új életet kezdett, valószínűleg új pasival, csak éppen téged elfelejtett tájékoztatni róla.

Most már csak azt tanácsolhatom, üss minél nagyobbat vissza. Amihez hozzáférsz, azt vidd, tedd pénzzé, vagy nem is tudom, mit lehet csinálni.. De ez a nő nagyon megérdemelné a büntetést azért, amit tett.

Add be a válópert és húzz le róla minden bőrt.. Persze nem kell a szemébe mondani egyből.. Csináld csak a háta mögött, hogy készületlenül érje, pont úgy, ahogy ő tette..

Ha engem kérdezel, kétségtelen, hogy megcsal téged, hülyére vesz és kihasznál! Pedig nagyon ritkán szoktam így gondolni ismeretlen tények alapján..

2011. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
BAKKER! Kitettek az albérletből? És most van hol laknod? Gondolom nem vagy még túl idős. Ha így van, és van hol laknod, felejtsd el őt nagyon hamar, és arra koncentrálj, hogy normális jövőt, életet építs ki magadnak, ti már nem vagytok pár (ha jól veszem ki a szavaidból). Mert ezek szerint neki már esze ágában sincs veled élni, veled tervezni. Ha csak Te akarnád rendbe tenni a dolgokat, az nagyon kevés sajnos. Keress inkább olyat, akivel meg tudjátok becsülni egymást, mert ez így nem élet, csak jól tönkremennél egy-két éven belül. Persze ha vannak közösen szerzett dolgaitok, azért lehet hogy érdemes pár kört futni. Bár ezt is neked kell eldöntened, hogy mennyire fontos ez, mennyire éri meg a huzavonát. Már voltam hasonló helyzetben. Csak a saját cuccaimat hoztam magammal, a többit inkább hagytam "veszni". Nem akartam még éveken keresztül szórakozni. Többet ártottam volna magamnak, mint amennyit ki tudtam volna csikarni.
2011. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!