Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám a...

Jogosan haragszik rám a felesége? Ki hibázott, a férj, a feleség, vagy én? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 18 évvel idősebb nős, 3gyerekes pasi. Megismerkedtünk és az elején vonzalom is volt köztünk, de hamar elmúlt. Inkább csak lángolás volt. Szex egyszer volt, lehet hülyén hangzik, de nem ment. Viszont tök jó barátok lettünk és mély érzelmi és lelki kapcsolatba kerültünk. Csók, simogatás, szex nincs köztünk, ezt ő úgy oldja meg hogy fizet érte különböző nőknek, de belém szerelmes. Sokan úgy sejtik, hogy a szeretője vagyok, ami nagyban akadályoz az életben. Közéjük tartozik a felesége is. Nagyjából mindenki annyit lát az egészből, hogy van egy elhülyült pasi, meg vagyok én a fiatal nagymellű csaj és a lepukkant,depressziós feleség. Nyilván nem kell sok a plelykához,ha összevetnek a feleségével: csinosabb vagyok,színesebb, vagányabb a felesége meg csúnyácska, önbizalomhiányos, életunt, és ezernyi egészségügyi baja van. De az önbizalomhiányát emelném ki. Semmit nem tesz magáért sem a pasiért, a pasi nekem elmondta hogy 10 éve csalja és még az esküvőn is megcsalta a koszorúslánnyal. Ritkán kiderülnek ezek a dolgok aztán a nő mintha mi sem történt volna. (A nő nem ad eléggé magára, egy pózba hajlandó - hagyományosba satöbbi.) Mindegy. És akkor ez a nő széttúrta a férje telefonját, dokumentumait mindenét és megtalálta az Msn-ezéseinket, sms-inket amiben semmi olyan nem volt, tekintve, hogy nincsen köztünk szex. Erre nekem áll, hogy kivagyok én, meg a férjének, hogy az miért pénzel (haha a legjobb vicc, soha nem vett nekem semmit, csak egyegyszelet csokit, szó sincs pénzről, sem kitartott szeretőről.)meg minden hülyeséggel, hogy majd 40 évesen nézzem meg magam kövéren. És mindenféle rossz színben feltüntett, pedig nem engem kellene piszkálni, hiszen nem én vagyok a férje szeretője, hanem az a 10 akikhez házhoz megy. Meg nem én vagyok az, aki három gyereket csináltattam magamnak, úgy hogy már tudatában voltam 10 év alatt annak hogy a férjem ciklikusan megcsal. Úgy gondolom, attól hogy barátiba vagyunk a férjével, nem kellene hogy összedőljön a világ, azt meg végképp nem hogy az összes haragját az én nyakamba zúdítsa, meg a sztereotíp gondolkodását. Persze nekem is ciki, hogy az egész környezetem azt gondolja, hogy szeretőcske vagyok. Nem tudom ki hibázott, vagy inkább hogy ki mennyit ebben, hogy ez idáig fajult. A nő megfenyegetett hogy beárul a szüleimnél. Persze kérdezhető, hogy miért barátkozom egy ilyen férfival, aki ennyire nem tiszteli a feleségét, de a szexuális étvágya csak egy pici része a személyiségének, amin nem változtathat és én nem ezért kedvelem a társaságát.
2011. márc. 17. 17:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van ehhez gerinced? Komolyan nem veszed észre magad, és azt hiszed, hogy igazad van? Attól, hogy a férjnek volt másik harminc szakadt büdös k.urva barátnője, akivel megcsalta a feleségét, az nem mentség arra, hogy Te is megpróbáltál d.ugni vele, mert Te is egy b.üdös k.urva vagy. Attól, hogy más görény, neked nem kell annak lenni. Úristen. Azzal mentegeted magad, hogy mással is megcsalta. És mi a f.asz van akkor? Akkor neked is szét kell tenni a lábaidat rögtön? És utána még lelki kapcsolat, na ne röhögtess.


Egyébként egy két gyerekes apuka vagyok, és nem szoktam ilyen stílusban beszélni, csak ez most rohadtul felidegesített.

2011. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Azért történt meg velem: mert nem volt Önbizalmam! És ezért vonzott a lehetőség, hogy kötetlen kapcsolat. Tehát igen ebben én voltam a hülye. És már bánom is, mert mindenki csak egy szeretőt lát bennem és legszívesebben elköltöznék. Barátnőm szerint viszont a házaspár a hibás, és barátnőm egy stabil ember, évek óta ugyanaz a pasija van nagyon tisztességes. Van úgy hogy az ember önbizalomhiányában rangon alulit választ, mert úgy érzi csak azt érdemli. De ezt nyilván olyanok, nem érthetik akiknek sosem volt önbizalomhiányuk. A nőt meg miért kell védeni, mert játssza az áldozati bárányt? Vagy mert ő az én nyelem le a legtöbbet világrekorder?
2011. márc. 17. 19:10
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne haragudj, de te nem kellesz senkinek a korosztályodból hogy egy 3 gyerekes, nős, 18évvel idősebb kujonnal ápolsz " lelki " kapcsolatot? És még te mersz mondani bármit is a "barátod" feleségéről? Ki vagy te hogy ítélkezel? Egyszerűen, szánalmasan NEVETSÉGES VAGY!
2011. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
A nőt azért kell védeni, mert nem kúr félre, három gyerek és a férje mellől. Ahogy te viszont olyanokkal k.úratnád magad, akiknek három gyerekük és feleségük van. EZÉRT.
2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
És hidd el, ha a nő csalná meg a férjét, ugyan így, akkor a férfit védeném.
2011. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem kell sok a plelykához,ha összevetnek a feleségével: csinosabb vagyok,színesebb, vagányabb a felesége meg csúnyácska, önbizalomhiányos, életunt, és ezernyi egészségügyi baja van."


Azért ezzel nem pont az önbizalomhiányodat hangsúlyozod....

2011. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

ne álltasd magad ezzel az önbizalomhiány témával, nem erről van szó... ha valakinek önbizalomhiánya van akkor is meggondolja, hogy az az ember 3 gyereknek az apja és felesége van


ez a részedről semmi egyéb csak az volt, hogy tetszett neked, ahogyan elhülyült miattad, jó volt az egódnak, ha eszed is lenne akkor csírájában elvágtad volna az első elhülyülős jel után, most ne csodálkozz azon, hogy mindenki a ribijének néz, és nem csak a barátja fog bepróbálkozni nálad, hanem még sokan mások is


stabilnak lehet stabil a barátnőd, de, hogy ő is taknyos kislány még az is biztos, a barátnőd és azért hibáztatja a házaspárt, ez a dolg, de ha az ő barátja-párja lett volna a "lelki"barátod helyett, akkor az ő szemében is k.urva lennél

2011. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

"Van úgy hogy az ember önbizalomhiányában rangon alulit választ, mert úgy érzi csak azt érdemli."


Remek "barát" lehetsz...


(3. válaszoló)

2011. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nincs önbizalmam. A visszaigazolás miatt régebben gyakrabban keveredtem hasonló flörtökbe. Ez a pasi is ott volt először csak azt láttam idős, és hogy kellek neki, tulajdonképpen igen ez tetszett hogy kellek neki. Meg valamilyen szinten izgalmasnak is találtam a helyzetet. Volt velem korabelivel komoly kapcsolatom, de őt nem szerettem, csak ő szeretett. Valójában eddig mindegyik kapcsolatom megalkuvás volt, jártam velük mert tetszettem nekik és tapasztalatokat szereztem milyen egy párkapcsolat, milyen a szex stb. Persze ez helytelen, de várnom kellett volna a végtelenségig...Szóval még sosem voltam igazán szerelmes, csak egyszer az is reménytelen volt. Nagyon kevés ember tudja kihozni belőlem a csodálatot, szerelmet. A legtöbb embert unalmasnak , semmilyennek találom. Viszont az elmúlt évet kitörölném az életemből és valójában valahol tudom, hogy ez a férfi nem ér meg ennyi fájdalmat, csak annyira izgalmas számomra ez az egész barátság, ahogy mesél arról az életéről, tapasztalatokat szerzek.
2011. márc. 17. 20:26
 30/38 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem merem megmérettetni magam. Nem merek hódítani, nem merek flörtölni helyes velemkorú pasikkal, mert úgy érzem ehhez nincs jogom, és nem vagyok gyönyörűszép, csak csinos, átlagos sz.r. Ezért nyilván jobb vagyis könnyebb a kész szituáció, olyannal kezdeni akinek én tetszem. Stb, ami tulajdonképpen kihasználás. De félek a csalódásoktól, ezért állok össze olyanokkal akikre más rá sem nézne. Persze ez becsapás, hiszen így is csalódom. De legalább nem mondják meg a szemembe.
2011. márc. 17. 20:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!