Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám a...

Jogosan haragszik rám a felesége? Ki hibázott, a férj, a feleség, vagy én? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 18 évvel idősebb nős, 3gyerekes pasi. Megismerkedtünk és az elején vonzalom is volt köztünk, de hamar elmúlt. Inkább csak lángolás volt. Szex egyszer volt, lehet hülyén hangzik, de nem ment. Viszont tök jó barátok lettünk és mély érzelmi és lelki kapcsolatba kerültünk. Csók, simogatás, szex nincs köztünk, ezt ő úgy oldja meg hogy fizet érte különböző nőknek, de belém szerelmes. Sokan úgy sejtik, hogy a szeretője vagyok, ami nagyban akadályoz az életben. Közéjük tartozik a felesége is. Nagyjából mindenki annyit lát az egészből, hogy van egy elhülyült pasi, meg vagyok én a fiatal nagymellű csaj és a lepukkant,depressziós feleség. Nyilván nem kell sok a plelykához,ha összevetnek a feleségével: csinosabb vagyok,színesebb, vagányabb a felesége meg csúnyácska, önbizalomhiányos, életunt, és ezernyi egészségügyi baja van. De az önbizalomhiányát emelném ki. Semmit nem tesz magáért sem a pasiért, a pasi nekem elmondta hogy 10 éve csalja és még az esküvőn is megcsalta a koszorúslánnyal. Ritkán kiderülnek ezek a dolgok aztán a nő mintha mi sem történt volna. (A nő nem ad eléggé magára, egy pózba hajlandó - hagyományosba satöbbi.) Mindegy. És akkor ez a nő széttúrta a férje telefonját, dokumentumait mindenét és megtalálta az Msn-ezéseinket, sms-inket amiben semmi olyan nem volt, tekintve, hogy nincsen köztünk szex. Erre nekem áll, hogy kivagyok én, meg a férjének, hogy az miért pénzel (haha a legjobb vicc, soha nem vett nekem semmit, csak egyegyszelet csokit, szó sincs pénzről, sem kitartott szeretőről.)meg minden hülyeséggel, hogy majd 40 évesen nézzem meg magam kövéren. És mindenféle rossz színben feltüntett, pedig nem engem kellene piszkálni, hiszen nem én vagyok a férje szeretője, hanem az a 10 akikhez házhoz megy. Meg nem én vagyok az, aki három gyereket csináltattam magamnak, úgy hogy már tudatában voltam 10 év alatt annak hogy a férjem ciklikusan megcsal. Úgy gondolom, attól hogy barátiba vagyunk a férjével, nem kellene hogy összedőljön a világ, azt meg végképp nem hogy az összes haragját az én nyakamba zúdítsa, meg a sztereotíp gondolkodását. Persze nekem is ciki, hogy az egész környezetem azt gondolja, hogy szeretőcske vagyok. Nem tudom ki hibázott, vagy inkább hogy ki mennyit ebben, hogy ez idáig fajult. A nő megfenyegetett hogy beárul a szüleimnél. Persze kérdezhető, hogy miért barátkozom egy ilyen férfival, aki ennyire nem tiszteli a feleségét, de a szexuális étvágya csak egy pici része a személyiségének, amin nem változtathat és én nem ezért kedvelem a társaságát.
2011. márc. 17. 17:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki a hibás? kezdjük


Először is pasi, mert úgy vett el valakit hogy nem tisztelte eléggé és fűvel fával csalta, csalja, és azt hiszi hogy ez így rendben van. Pedig ehhez a nyitott házassághoz a másiknak is partnernek kell lenni, különben ez lesz. Aztán meg kilépni sem hajlandó a kakiból.


Másodszor a feleség is hibás, annyiban hogy amint világossá vált hogy a pasinak ő igazából nem megfelelő társ nem lépett le, hanem benne maradt ki tudja miért, aztán most meg gondolom nem tud lelépni hiszen anyagilag nagyban függ a férjétől. Mondjuk ha ésszerű tartásdíj mellett megpendítené hogy váljanak el, akkor a férje talán bele menne, és nem lenne tovább ez a huza vona.


És természetesen te is hibás vagy. Miért kell egy nős pasival "lelki kapcsolatban" barátkozni. Mi vagy te, valami pszichiáter? Mellesleg rendkívül görény dolognak tartom hogy egy szerinted beléd szerelmes férfival csak barátkozni vagy hajlandó mert egyszer nem ment neki a szex. Azért ez elég jellemző a mentalitásodra azt hiszem. És azzal áltatod magad, hogy nem tehetsz semmiről...

Az ember nem barátkozik olyannal aki szerelmes belé. Ha meg csak vetítesz, és a pasit nem érdekled, mert jól megvan a fizetett prostijaival, akkor meg nem is barátkozna veled, mert egy férfi nagyon ritka esetben barátkozik csak egy nővel. Általában közös gyerekkor, vagy munkakapcsolat vagy hasonló egyéb közös dolog kell ahhoz hogy barátkozzanak, és ne legyen más.


Nyilván neked marhára imponál, hogy látványosan oda van érted te meg játszod a csak barátot. De nyilvánvalóan kihasználod őt a hiúságod legyezgetésére, viszont az is igaz hogy a pasas ezt meg is érdemli :) úgyhogy szép pár vagytok.


ja igen, ezek szerint tényleg lenne mit mesélnie a nőnek a szüleidnek :) Bár az is igaz hogy hiába mondanám hogy jobb lenne ha a szüleid megtudnák, mert apád legalább megnevelne, mert sajnos téged már nem a szüleid fognak nevelni hanem az élet. De az nagyon hatásosan és ütősen nevel, csak bírd ki amit kapsz majd.

2011. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Félre értés ne essék, nem ítéllek el, semmi kivetni való nincs egy plátói kapcsolatban, de bennem megfogalmazódott egy kérdés: Ha anno sikerül a szex, vagyis feláll neki, betalál, stb. akkor is plátói lenne? Magyarán, ha működik a szerszám, te betöltötted volna a szeretői pozíciót. Persze te döntöd el magadban, hogy milyen a kapcsolatotok. Viszont itt mindenki hibás. A férj azért, mert nem képes "hűséges" maradni, a feleség is biztos hibás, bár én nem hagyatkoznék csak a látszatra és csak aférj leírására a kapcsolatukat illetően. Az egyenesen ostobaság a részedről, hogy összehasonlítod magad vele. "csinosabb vagyok, vidámabb, stb." Te barátodnak választottad a pasit, aki nős. Ő választott magának egy "társat" és még ha a pasas nem is tiszteli, neked akkor is tisztelned kell azt a nőt, aki mellette van. Függetlenül attól, hogy lefekszel a pasival vagy sem. Mert függetlenül attól, hogy a pasi a szexet másnál keresi, még az a nő él vele, az a nő szült neki gyereket, az a nő az, aki a mindennapokban úgymond helyt áll.

Az az igazság, hogy mikor egy nős ember barátja vagy, soha, de soha nem szabad beleszólni a kapcsolatukba, nem szabad ítélkezni a feleség felett, meghallgathatod, ha esetleg a férj panaszkodik, kesereg valami miatt, de ennyi és nem több.

A feleség nem biztos, hogy jogosan van felháborodva, de lássuk be, azért valamivel másabb szembe nézni azzal, hogy egy fiatalabbal kavar, mint azt, hogy egy tucat hivatásoson végig ment. A feszültséget sajnos rajtad vezeti le, hibáztat, de igazából ezen nem szabad felháborodnod, csak gondold bele magad a helyzetébe. Szerintem ha téged csalna a pasid te is a leggyanúsabb nőt vennéd elő.

Magyarul, nem kell a bűnbak szerepét felvállalnod, de ne legyél felháborodva.

2011. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Megéritek a pénzeteket mind egy szálig! A pasit eleve kiherélném. Értem én, hogy nem tetszik neki az asszony, de akkor mi a fenének vette feleségül, ha már az esküvőn nem bírta a farkát a gatyájában tartani? Te meg csodálkozol, ha valaki kiakad, mert a férje szerelmes beléd? Jól tudtad, hogy van a pasinak felesége, úgyhogy most már ne nyávogj, vállald a következményeket, egy szót nem szólhatsz!

A feleség meg tutyimutyi! Azonnal el kellett volna zavarnia a férjét a p...csába, ahogy kiderült, hogy csalja.

2011. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
67%

A nő fájdalmasan buta, amiért elvisel maga mellett egy ilyen férfit, és megoldásnak tartja, ha a vélt szeretőt próbálja elmarni mellőle.

A férfi minden tekintetben kritikán aluli, hiszen nincs olyan ember a földön, aki magánál jobban szeretne, mindenkit megaláz, kihasznál, átvág.

Te pedig szintén buta vagy, amiért úgy érzed, érdemes ezzel az emberrel bármilyen kapcsolatot fenntartanod. Tudod az ember azokhoz válik hasonlóvá és azok alapján ítélik meg, akikkel körülveszi magát.

Azzal se áltasd magad, hogy nem vagy a szeretője, illetve jelenleg nem vagy, de voltál. A dolog kimenetele teljesen másodlagos, de elcsábítottátok egymás és ágyba mentetek. Ergo a szeretőjévé váltál.

Ezt a férfit felejtsd el, a nőnek meg nyugodtan írd meg az igazságot magadról és a többi nőről is. Legyen tisztában azzal is, amiről eddig nem tudott.. Remélem sikerül kitennie a pasi szűrét, nehogy már még gondoskodjon is róla ezek után!

A a pasi meg legalább nyugodtan pénzelheti a hivatásos k*rváit..

Miért alacsonyodsz le egy ilyen ember színvonalára?

2011. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
A férj fiatalabb barátja is közeledett felém az elmúlt időszakban. Ő szintén nős ember. És ő azt gondolta, "ha a pocakos haveromnak megvolt,akkor nekem miért ne lehetne meg" nyomult rám. Igazából ő kifejezetten jóképű volt. De annyiban fejlődőképesnek tekintem magam: hogy vele már aztán tényleg SEMMI SEM történt. Mert azt mondtam magamnak, kell a fenének még egy férj, meg egy feleség és mert időközben rájöttem arra, hogy abba a kalandba ezzel a mostanra barátommá lett férjjel sem lett volna kerülnöm. Igazából az vezetett hozzá, az vezetett hogy majdnem szex lett vele, meg az egészbe úgy csöppentem bele: hogy nem volt semmi önbizalmam és azt gondoltam én ennyit érek, ennyit érdemlek. Az éjszaka egy pub-os beszélgetés után történt, ismeretségünk 6 hónapjában és sötét volt nem találta hova kell, meg nem állt fel neki csak rövid időre a sok pia miatt. Utána meg már valahogy elmúlt bennem ez a fellángolás.
2011. márc. 17. 18:21
 16/38 anonim ***** válasza:
te vagy a hibás hisz simán a szeretője lettél volna ha működik a dolog, a pasi is hibás mert te csak egy vagy neki a sok közül a felesége mellett,de ami a leginkább felháborít hogy felhozod azt hogy a feleség egészségügyileg problémás ééés csak egy pózban csinálja!:D:D megáll az eszem számodra akkor lenne tökéletes feleség ha izgalmasabb szexuális életet élnének?és a kaja amit a csaj főz a 3 gyerek akit gondoz,nem beszélve a takarításról is mindezt úgy hogy a pasinak van egy rakás kurv@ja köztük egy elit társalkodó kurv@(annó királyoknak volt ilyenjük akik nem sze xre kellettek csak csevejre=lelkitárs)nem az a baj hogy hagytad hogy kikezdjen veled a hapsi hanem inkább az mennyire lesajnálod ezt a csajt,pedig ha belegondolsz nem a férje unt bele hisz már a házasságuk napján is megcsalta!!!
2011. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Már a házasság előtt, összeköltözés alatt is megcsalta és a nő tudta. Akkor még gyerek sem volt, lépni is tudott volna. Ja és még annyit, hogy egy jóképű pasi udvarolt neki, de ő neki nem volt elég önbizalma, ahhoz hogy elhiggye magáról, hogy azt a pasit megérdemli. Azt hiszem én és a felesége annyiban vagyunk közösek, hogy önbizalomhiányból "menekültünk" ehhez az emberhez. Azt hittük ezt érdemeljük, mint férfit. Csak én pár hónapig hittem, ő meg egy évtizeden át., sőt még most is annyi csalódás után.
2011. márc. 17. 18:28
 18/38 A kérdező kommentje:
Barátnak jó, de pasinak nem.
2011. márc. 17. 18:29
 19/38 anonim ***** válasza:
már nem azért és akkor mi van? nincs önbizalma jó nem lennék én se büszke rá,de ez nem jelent semmit,ne az ilyen piti dolgokat tedd előre csakhogy te ne tűnj hibásnak,hajlandó voltál szét tenni a lábad tehát szerető voltál és mindegy hogy ez most volt vagy 2 éve,mert ez megbocsájthatatlan,ja és lehet hogy eddig nem volt bizonyítéka a libák ellen és ezért nem tudod hisztizni vagy csak szimplán pechedre nálad telt be nála a pohár,de nehogy már te utálkozz mikor igenis egy ágyban voltál a férjével,ha önbizalom hiányos vagy akkor sem jó összejönni olyasvalakivel akire nem lehet számítani
2011. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátnak sem jó. Ez az ember csak kihasználja a nőket. Kihasználja a feleségét, mert kell aki mosson, főzzön rá meg a gyerekekre is szüksége van, kihasznál téged, hogy legyen valaki akivel lehet lelkizni meg játszani a hősszerelmest, ami szintén az egóját legyezgeti, kihasználja azokat a nőket, akikhez csak a testi szükségletei kielégítése végett jár...

Ennek az embernek nincs lelkiismerete, nem tiszteli a nőket és roppant egoista.

Tudod, madarat tolláról, embert barátjáról.

2011. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!