Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba kezdenél, egy...

Párkapcsolatba kezdenél, egy nálad 20 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 05:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Talán.

24/L

2011. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes lények a nők. Hatalmas önérzetük van, ha másoknak kell megmutatni, hogy ők mennyire erősek, önállók, modern nők, de a valóságban ennek az ellenkezőjét teszik. Itt valószínűleg a 06.52 volt az egyetlen őszinte válaszadó, még ha ez sokaknak nem is tetszik. De egy nőnek elég egy exkluzív étterem, egy különlegesebb randevú, egy nagyobb virágcsokor, vagy egy hétvégi római kiruccanás, és máris elolvadtak. Bizony, a pénz, az egzisztencia elfeledteti a korkülönbséget, de persze ezt a külvilág felé sosem ismerné be a nő. Ám működnek az ősi ösztönök, kell a férfi a nagyobb kőbunkóval, nagyobb barlanggal, nagyobb eséllyel a sikeres utódokhoz.

A játék ugyanaz, csak a játékosok változtak.

2011. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%

Férjem 13 évvel idősebb nálam én 25, Ö 38 és köszönjük szépen nagyon jól vagyunk. Szeretjük egymást és van 2 babánk.

Ha 20 év lenne köztünk akkor is szeretném, hisz nem a korába, hanem a személyiségébe, kinézetébe szerettem bele.

Szerintem nem a kor a lényeg!

Igaz engem világ életemben vonzottak az érett férfiak. :D

2011. márc. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

A férjem 23 évvel volt idősebb nálam, és nem a pénz miatt mentem hozzá, mint azt sokan gondolták.

Egyébként nekem soha nem volt velem egykorú vagy csak néhány évvel idősebb barátom.

2011. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
45%

Van egy féktuskó a családban (vasutas)aki 62 éves és 30 éves a felsége.Az öreg egy 40 éves házasságba szart bele a tyúk miatt!A csaj nem szenved semmilyen komplexusban mivel az újdonsült férje közel az 1 millához keres A VASÚTNÁL!

Már van egy gyerekük.A szülőin biztos nem lesz ciki a vén fasz.Szóval a csaj megcsinálta, illetve sínre rakta az életét már 30 évesen.

2011. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
45%
Az én kedvesem 20 évvel idősebb, mint én, és 6. éve nagyon jól meg vagyunk, szeretjük egymást, és van közös témánk is.
2011. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
07:29-essel értek egyet.
2011. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
67%

A párom és közöttem 16 év a korkülönbség, már 20 éve vagyunk együtt, ő 60 éves. Az elmúlt két évben egy 19 éves csitri mindent megpróbált, hogy elszeresse tőlem, és a mai napig nem hagyja békén. Ez azért elég beteges.

Én 19 éves koromban a 30 éves férfit is öregnek éreztem.

2011. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
nem. 26/nő
2011. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
46%
21 éves nő vagyok, a párom 39 éves. 6 éve boldogok vagyunk, 4 éve élünk együtt és semmi gond. Tökéletesen passzol egymáshoz az egyéniségünk, mivel én érettebb vagyok a koromnál. Egy 20 évessel nem boldogulnék, mert nem lenne vele közös témám. Nem a kor a lényeg, hanem az érzelmek. Ja, megjegyezném, mielőtt a pénzzel állnának itt elő sokan, hogy mindketten szegények vagyunk mint a templom egere és ez így nagyon jó. Soha nem adnám őt oda egy milliárdosért sem. Ennyi...
2011. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!