Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatot kezdenél egy...

Kapcsolatot kezdenél egy olyan férfival, akitől mindenki óva int?

Figyelt kérdés

Barátaim, ismerőseim szerint elment az eszem, hogy ilyen férfival akarok kezdeni. Mindenki szerint megbízhatatlan, "falja a nőket"...Ugyis megfog csalni vagy kihasznál. Nem fog megmaradni mellettem, hiába is szeretném.

Ti mit gondoltok?


2011. jún. 24. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Én általában egyedül szoktam dönteni, főleg ilyen témában, ha úgy érzem össze akarok jönni az illetővel, összejövök, ha nem, akkor nem.

20L

2011. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen férfivel nem kezdenék,bármit ígér is. Senki nem fog megváltozni a kedvedért.
2011. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha sokan mondják,akkor igaz lehet.Anyám se hallgat senkire,de a psai kicsalja a pénzt tőle,meg hitegti.Anyu iossza a szavait,mindent megtesz érte.Az a baj hogy nem hallgat ő senkire.Te legalább elgondolkozol.Ha esetleg vele maradsz akkor nagyon vigyázz,és ne légy naiv.
2011. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt csak mondják hogy ilyen a pasi. De szerintem ha összejösztök úgyis kiderül minden, hogy tényleg olyan e ahogy az ismerőseid beállítják. Az is lehet hogy úgy "elvarázsolod", hogy melletted marad, ha meg nem akkor máskor jobban hallgatsz az ismerőseidre. Mindenestre egy próbát megér.
2011. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te döntésed kell, hogy legyen. A te életed, te leszel boldog, ha minden simán megy vele, és neked fog fájni, ha megcsal. A barátaid természetes, hogy féltenek, de te döntsd. Te hogy érzed?
2011. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Én kezdenék, de ne kövess, mert hihetetlen érzékkel választom mindig a legrosszabb döntést :D
2011. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egy baratnom majdnem sirva konyorgott h ne kezdjek a jelenlegi baratommal mert a kozvetlen szomszedja es hallotta mar h han beszelt az aktualis nojevel...kezdem azt hinni h hallgatnom kellett volna ra :-(
2011. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Imádom az ilyen embereket, akik megítélik a másikat, hogy pl. "falja a nőket". (Itt az ismerőseidre gondolok, akiket "imádok", amiért ilyeneket mondanak.) Én is egy olyan férfiba szerettem bele, akiről még rosszabbakat mondtak (pl. egyszerre több baránője van, naponta váltogatja őket stb.). Kit érdekel, hogy milyen volt? Az a lényeg, hogy most milyen. Mindenki változik, így te is, én is, ő is. Először ismerd meg, majd utána mondjál róla véleményt! Lehet, hogy kellemesen fogsz csalódni benne! :)
2011. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
igen, de a helyén kezelném (értsd: nem venném komolyan)
2011. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon jòl gondold àt, h vele maradsz-e! Annó engem is óval intettek egy pasitól,azt mondtam, h nem akarok vele jàrni csak nèha smacizunk, aztàn belezugtam, azt mondtam h nem leszünk mi sokkàig eggyüt,csak 2-3 hét. 1èvig voltunk eggyütt, a végére idegileg kikêszitett, miatta a baràtaimnak hàtat forditottam, nyugtatòkon èltem, leadtam 8kg ès felszedtem 1krónikus gyomor gyuladàst. Ja ès màr 1ève nem vagyunk eggyütt de mèg mindig nem volt pasim mert nemtudok senkibe megbizni. De neked kell dönteni.
2011. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!