Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba kezdenél, egy...

Párkapcsolatba kezdenél, egy nálad 20 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 05:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
13%

Nem.

Maximum csak akkor ha nettó másfél millánál magasabb fizut hozna haza havonta :D


25/N

2011. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
45%
Én mindig úgy vélekedtem erről, hogy nem, mert az gáz. Aztán találkoztam egy 20 évvel idősebb férfival, aki nem is látszik annyinak, amennyi, és nagyon jól megértjük egymást, el tudunk beszélgetni. Nem vagyunk együtt, de a kérdésre válaszolva: bele tudnék szeretni, és kialakulhatna párkapcsolat a kora ellenére is.
2011. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%

Ha beleszeretnék miért ne?Annyira nem érdekel, hogy mások mit gondolnának!

21/N

2011. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
54%

Az én férjem 30(!) évvel idősebb nálam.15 éve vagyunk házasok, 14 éves a gyermekünk.


34/N

2011. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

nem

25/f

2011. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Ezt "belülről" mondom, mivel a párom 19 évvel idősebb nálam. Mindkettőnknek ez a második házassága, nem gyerekként találkoztunk. Végtelenül szeretjük, tiszteljük egymást.Olyan boldogságban,harmóniában,barátságban és (igen, évtizednél régebbi!) szerelemben élünk, amit elképzelni sem tudtam. Néha előfordul, hogy az ember igazi társát egy nála idősebb emberben találja meg.

Ezt nehéz megérteni annak, aki maga nem szembesült ezzel. Mégsem gondolom, hogy joga lenne itélkezni olyannak, aki kívülről "okos".

Igen, a férjem egzisztenciája meglehetősen jó. Csakhogy az enyém jobb, és ez a találkozásunkkor is így volt. Viszont úgy szerettünk egymásba, hogy a másik anyagi helyzetéről nem sok fogalmunk volt, bár nem is volt szempont.

Kőbaltás-barlangos hozzászólónak üzenem: a párkapcsolatban sikertelen férfiak önigazolását kottázta le. Nem biztos, hogy ama bizonyos idősebb férfi vonzereje a bankszámlája. Talán az egyénisége, a bölcsessége, a kedvessége, a figyelme, a szeretete.


Amelyik házasságba 40 (de akár 4) év után bele lehet sz..ni egy fiatalabb nő miatt, abba a házasságba már eleve is csak belesz..ni volt érdemes. Egy hibás nincs egy házasság megromlásában. Itéletet hirdetni pedig senkinek sincs joga. Élje mindenki a maga életét úgy, hogy boldog legyen, és a párját is tegye boldoggá. Bárhány éves is.

2011. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

10:36


De van joga ítéletet mondani például a gyerekeinek!Meg a családnak!Ha már a tisztelt öreg beleszarik a család fészkébe.

2011. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
25%
Soha. Még a 10 évet is soknak tartom bőven, nálam kb. 5 a határ. Sosem vonzottak az ennyivel idősebb férfiak, inkább undorodom tőlük.
2011. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Már kezdtem...:) Jelentem boldog vagyok végre!!! Nem számít a kor, ha a szerelem kialakult!
2011. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

18 évvel idősebb nálam a párom, és nagyon szeretjük egymást. Hihetetlen, hogy mennyire egy húron pendülünk.Nagy ajándék ő nekem, hálás is vagyok érte. S a kapcsolatunkban abszolút nem lényegesek az anyagiak!!

Régen úgy gondoltam, hogy egy idősebb pasasba SOHA nem tudnék beleszeretni. 100 %.ig biztos voltam benne, és tessék... Vagyis soha ne mondd, hogy soha!!

Mindenkinek kívánok ilyen fantasztikus harmóniát, akár korban hozzáillő a párja, akár nem!

2011. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!