Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértett a vőm mit csináljak?

Megsértett a vőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Évente 5-6 szor találkozom a gyermekeimmel, mivel távol laknak. Vőm keményen beszólt a hétvégén, de nem csináltam belőle gondot. Nagyon bánt azóta is, mivel nem szolgáltam rá, még én alázkodtam meg előtte. Nem tudom mit kellett volna csinálnom, vissza szolni és kikérni magamnak vagy azonnal összecsomagolni és hza jönni, mivel én voltam náluk. Sajnos sebet hagyott bennem, így valószínű még ritkábban fogjuk látni egymást.
2011. márc. 18. 12:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

jesszus, milyen válaszok érkeztek :D


Kérdező, nem lehet, h már vitatkoztak erről nélküled is? és ezért sokallt be a vejed? lehetnek olyan sértések és sebek, amik miatt mondtad, amit mondtál. de azt is tudni kell, h a vejed otthon ülve meg szerintem pont azt kérdezgeti magától, h hogyan mondhatott az apósa ilyet.

hiszen neki ők meg a szülei, nyilván szereti őket és kiáll értük. hjáj... nem könnyű.


szerintem ne rágd magad ezen, tényleg ők a szülők, had döntsék el ők, hogy ezt hogyan szeretnék a ballagás kapcsán rendezni. ha lesz közös "asztalnál ülés", akkor legyél ott, egyébként meg ne maradj el a lányod mellől.


Kitartást!

2011. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot, véleményt. Egyébként szót sem emeltem a ballagásról csak a lányom említette, hogy nem tudják még, hogy miként kellene megrendezni, hogy mindenkinek jó legyen. Lényegében hozzá sem szóltam, akor már le lettem b.szva. És a lányom nem mondhatta volna, hogy kikérem magamnak, hogy apukámmal így beszélj? Egyébként aki nem volt még ilyen helyzetben az nehezen tud reálisan nyilatkozni.
2011. márc. 18. 19:11
 23/23 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ezt így megítélni az alapján, amit írtál. Azt írtad, annyi hangzott el a vőd részéről, hogy "ne beszéljetek erről majd én eldöntöm, hogy mi lesz". Ebben mi volt a leb@szás? Ebben az értelemben meg sem szólaltál, de le se lettél b@szva, így pláne nem kérhette ki magának a lányod... Biztosan nem tudom, mi zajlott le, de amit tudunk, az alapján nem annyira érthető a sértődésed.
2011. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!