Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém mostanában sokszor...

Az öcsém mostanában sokszor járkál meztelenül. Szerintetek mért csinálja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 17:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%
Hát mi a furcsa ebben ? Én a 21. éves lányommal fürdök együtt.
2011. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Semmi kivetnivalót nem látok benne. Ismerek egy olyan családot, akik nyáron a kánikulában fel sem öltöznek, max fehérnemüt vesznek fel, de azt sem mindig. Van elöl egy pongyola, vagy ilyesmi elől, ha megy hozzájuk valaki, és kész. Nekik az természetes.
2011. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az fura, hogy ha eddig nem csinálta, akkor MOST miért kezdte el ezt csinálni? Mert amúgy ha egy családban ez megszokott, és ha azonos neműek vagytok, akkor azt mondom jó, ízlés dolga. Bár fiú esetében anya előtt 16 évesen már akkor se... De eddig nem csinálta, most meg elkezdte. Nekem ez a fura.
2011. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nemt alálok ebben semmi furcsát. Szerintem a meztelenség totál természetes. Nálunk az apukám sosem volt szégyenlős, egyfolytában pucérkodott, és azt hiszem emiatt én sem vagyok szégyenlős egyáltalán. Persze azért az utcán viselek ruhát. :-)
2011. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nekem is van egy 13 éves öcsém és ö is egyre gyakrabban van meztelen! söt egyere gyakrabban jelenik elöttem meg anyáém elött meg álló cerkéval! ez szetm a kamaszkor velejárója!
2011. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek "Janifiu25"-tel. Nincs ebben semmi meglepő.

16 éves korban meg még serdülnek, nagyon téma a meztelenkedés. Hagyd rá! Vagy te szégyenlős vagy, Kérdező? Neked nem volt ilyen korszakod?

2011. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!