Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szulok, ti mindenben beleszolt...

Szulok, ti mindenben beleszoltok ha mar nagy a fiatok?

Figyelt kérdés

akarmit csinalok anyamnak nem tetszik, ha elmegyek otthonrol s este 9 kor jovok haza az nem tetszik ha otthon ulok az nem tetszik, ha nem vagyok nagymamameknal az nem teccik, szoval egyszeruen amit csinalok semmi sem tetszik. Ha eltervezzek egy kirandulast ami nem kerul penzbe akkor nem akar jonni velem mert faradt, vagy ha elmegyek kulfoldre kirandulni akkor ki van akadva h egy ket honapig lehetett volna elni abbol a penzbol,

Mit tegyek anyam ellen.


2011. márc. 19. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Hát hiába vagy "nagy" a helyesírásod botrányos. Ha az én gyerekem lennél ez nekem sem tetszene.
2011. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetni vele, mint felnőtt a felnőttel! Higgadtan és próbáld meg beleképzelni magad az ő helyébe is, lehet könnyebben megérted, miért ilyen veled.
2011. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!