Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenben kitartasz a párod...

Mindenben kitartasz a párod mellett?

Figyelt kérdés
Legyen az kis hiba vagy nagyobb baklövés. Én már az apróságoknál nem tudok mindig kitartó lenni, pedig szeretnék. De lehet szó például olyan esetről, amikor egy csoport előtt szégyenül meg a saját hibájából. Ilyenkor tudsz kardoskodni mellette, vagy inkább elsüllyednél szégyenedben? Példák is jöhetnek!
2011. júl. 18. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ember mellett igen, mindenben.
2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
mindenben kitartok
2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van ilyen példám, de ha igazán szeretek valakit akkor mindenben kitartok mellette. Ez biztos, ugyanis az előző kapcsolataimban (6, 2,5 év) nem éreztem azt hogy tűzbe mennék értük, de a mostani páromnál érzem és meg is tenném, mert nagyon imádom.
2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mások előtt mindig kiállok mellette és támogatom, soha nem szégyeníteném meg azzal, hogy ellene fordulok. Ha más a véleményem, azt megbeszéljük kettesben. Ez nem azt jelenti, hogy mindig, mindenről ugyan úgy gondolkodunk, vitatkozunk is, nem is csak négyszemközt, de kardinális dolgokban nem "szúrom hátba", akkor sem ha nem értek egyet vele.
2011. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én sajnos igen sokszor mérges leszek rá, ha valamit rosszul csinál (pl: esküvőn heves tánc közben leöntött üdítővel 2 szmélyt, plusz valakinek az iratainak egy része is elázott. Nos ilyenkor egyből mérges lettem rá, és mondtam neki, hogy miért nem vigyázott jobban, holott én kellett volna támogassam, hogy semmi baj, véletlen volt, mással is megesik.)
2011. júl. 18. 19:52
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

szegény párod ...


próbáld ilyenkor valami viccessel elütni a dolgot

nem kell mindent vérre venni

2011. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szégyellném a férjemet, még akkor sem, ha hülyeséget csinálna. Mindannyian követünk el hibákat. Igen, kitartok mellette mindig, bár nem mindig értünk egyet.
2011. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
(mínusz: ilyenkor)
2011. júl. 18. 19:54
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Én őszinte leszek. Nem. Nem mindenben tartok ki mellette. Attól függetlenül, hogy az iránta érzett szerelmem megkérdőjelezhetetlen. (és itt tenném hozzá, hogy nem értek egyet azzal, hogy akit szeretek, elfogadom minden hibájával együtt úgy ahogy van)

Nem bírom mikor hülyeségeket magyaráz, vagy valami butaságot mond, ilyenkor kicsit furán érzem magam, hogy nem biztos, hogy egy szellemi szinten vagyunk... Amikor csak hajtja a maga igazát és nem lehet meggyőzni róla, hogy igenis ő az aki rosszul tudja és mindezt mások előtt... ha négyszemközt vagyunk az lényegtelen, de mások előtt ilyen helyzetben furán érzem magam. Nem szeretem a buta embereket és már egy szemernyi megnyilvánulása is idegesít és egyszerre kiül az arcomra az ellenszenv. Nem mondom, hogy én hibátlan vagyok. Sőt. Nekem nyilván pont ez az egyik hibám. De hát ez van.

21/L

2011. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ki. Kellő öniróniával rendelkezünk mindketten ahhoz, hogy a hasonló helyzeteket nevetéssel üssük el. Hiszen ami történik az megtörténik, nem tudunk ellene tenni, akkor mi értelme a bosszankodásnak? Rajtunk múlik, hogy valamit bosszúságnak vagy poénnak fogunk fel.


Ettől függetlenül ha valamiben nem értek vele egyet, akkor azt megmondom neki, nem bólogatok mindenre csak azért, mert ő a párom. De ezt el is várjuk egymástól.

2011. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!