Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatod,vőlegényed aki imádsz,de belép az életedbe egy férfi,akibe évekig szerelmes voltál reménytelenül,és esélyed is lenne nála? Nem vagyok ilyen helyzetbe,csak ifjú koromba sokszor voltam reménytelen szerelmes,és elgondolkoztam ezen. Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 20. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Eszembejutna, hogy akibe reménytelenül voltam szerelmes úgysem érdemelne meg, ha akkor se kellettem neki.
2011. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem járt utat járatlanért el ne hagyj. Én is vagyok reménytelenül szerelmes, sajnos egy nagyon helyes srácba. Ha ez a srác idejönne hozzám, és nekem meg mellette stabil párkapcsolatom lenne, igencsak elgondolkoznék azon, hogy mit tegyek. Attól függ, mennyire szeretném a barátomat. Ha nagyon, akkor valószínűleg nehezen, de ellenállnék. De most nagyon elgondolkoztam én is.
2011. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én valakinek a választása szeretnék lenni sokkal inkább, mint a felszedett maradéka.

Ha valakit nagyon imádsz, akkor hiába régi reménytelen, szerelem, nem tudnám elképzelni, hogy otthagyjam a jelenlegit. Ha megvan az igazi akkor megvan, nem ugrálok, hogy mégis kipróbáljam a volt reménytelent.

2011. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még odavagyok annyira, hogy elhagynám érte a jelenlegit, akkor jobb is ha elhagyom, mert akkor nem szeretem igazán, és ha "ló nincs a jó a szamár is" alapon vagyok vele, az meg nem jó sem neki, sem nekem.
2011. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!