Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a sógornőtö...

Mit csinálnátok ha a sógornőtök azzal piszkálna titeket, hogy miért nem találtok munkát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Köze hozzá? Amíg nem tőle lejmolod a kenyérre valót, nem sok.
2011. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem két lehetőség van:

1./ nem törődsz vele

2./ elmondod neki, hogy téged is nagyon zavar ez a helyzet, de sajnos nem találsz munkát és szépen megkéred, hogy segítsen az álláskeresésben.


Én a másodikat választanám, azzal tuti elcsitítanád.

2011. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Engem egyszer ezzel piszkált,és én elküldtem a prostituált anyukájába,szó szerint.Nincs semmi köze hozzá,amíg nem Ő tart el!Ennyi.
2011. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem túlzottan érdekelne és leállitanám.
2011. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha jelenleg ö tart el, illletve neki kell részben a megélhetésedet finansziroznia, akkor beleszólhat, egyébként legfeljebb megkéred, hogy szerezzen neked munkát.
2011. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Vennék neki egy vonatjegyet Csernobilba. Csak odaútra.


Amúgy manapság bárki egyik napról a másikra lehet munkanélküli, minden előjel nélkül. Kár, hogy az emberek inkább bántják azt, aki bajba jutott, minthogy segítenének neki. Aztán ha ők maguk kerülnek bajba, mélységesen meg vannak sértődve, hogy senki nem segít nekik. Groteszk helyzet ez. De az egész szép, új világ úgy groteszk, ahogy van (persze a ronda, régi világ is az volt, csak másképp).

2011. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Az még érthető lenne, ha azzal piszkálna, hogy miért nem keresel, de így... Mondd meg neki, hogy Orbán Viktorékkal piszkálódjon :D
2011. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Keresel is munkát, szóval elszeretnél menni dolgozni? Amúgy elküldeném én is a fenébe!
2011. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ jogos-e. Ha az, akkor magamba néznék. Van az a kategória aki "nem talál munkát", van, akinél sehol semmi, nem is keresi, de semmi végzettsége, még egy OKJ-s tanfolyamot sem képes elvégezni, na szerintem annak nem a beszólót kellene bírálni, hanem elgondolkozni, nem jogos-e a dolog. A sógornőd is a családod.
2011. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Menjen a francba! Mi köze van hozzá?
2011. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!