Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran úgy érzem, az Élet...

Gyakran úgy érzem, az Élet nem nekem való. Meg lehet változni?

Figyelt kérdés

( Elnézést, hogy ide írtam, de légyszi ne tegyétek át máshová, mert ott nem válaszolnak, vagy csak ostobaságokat válaszolnak! :S )


Én úgy érzem, nem tudok megbirkózni az élet "nehézségeivel", amiknek nagy része nem is nehézség, legalábbis a többi ember számára nem lenne az, csak számomra. Pocsék személyiségem van, az a helyzet. Sokszor próbáltam már megváltozni, de csak ideig-óráig sikerült megtartanom azt a szintet. Szánalmas vagyok, mert nincsen erőm semmihez, minden előle csak menekülnék legszivesebben és homokba dugom a fejem mindig. "Megváltozni" meg már nincs is kedvem, mert az eddigi próbálkozásaim is mind kudarcba fulladtak. Meg lehet változni úgy Igazából?? 20/L


2011. márc. 20. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Kezdj el matekot tanulni, és halálra fogod röhögni magad a saját hülyeségeiden ;)!


Ja meg ne sirasd magad, mert szar lesz állandóan erre emlékezni.

2011. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, én is ezt érzem. 4x próbáltam leszokni a cigiről, 2 hét volt a max, amit bírtam. De muszáj. Valahol el kell kezdeni, különben ilyen maradsz életed végéig...
2011. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pont így éreztem nagyon sokáig. Kifejtenéd bővebben, hogy milyen nehézségekre gondolsz pontosan? Ha itt nem akarod lehet priviben is.

De tapasztalatom szerint lehet változni, én legalábbis sokat változtam már most is, habár még a folyamat elején vagyok.

22/L

2011. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mer szrul csinálod, a cigifüggéshez kapcsolódika cukorfüggés is, általában cigi után édes löttyre vágyik az ember.


Hát először a cukorról kell lejönni, aztán a cigiről.

2011. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokszor Én is ezt érzem és azt is, hogy kirekesztett vagyok, de igyekszem sz@rni rá és nem foglalkozni azokkal akik ezt éreztetik velem.

Változni sosincs késö, csak szerintem nem vagy annyira érett, hogy felmérd a helyzeted és eröt gyüjts a változtatáshoz. A másik, hogy a változás nem máról holnapra megy végbe, hanem egyik hónapról/évröl a másikra.


22/F

2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok valamilyen szinten, nem keresem az új lehetőségeket nem próbálok ki új dolgokat, elvagyok a megszokott kis életemben.

De ha vissza nézek 1 évvel ezelőtti magamra azért látok változásokat, szóval ne keseredj el ez egy hosszú folyamat amíg kialakul egy olyan személyiséged amit el tudsz fogadni, amire azt mondhatod igen ez én vagyok.

Lehet hogy 30-35 évesen jutsz el idáig.

2011. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

szerintem az a legeslegelső dolog, amit meg kell tenned, hogy gyorsan elfelejted azt a mondatot, hogy az élet nem neked való!!!!!!most azonnal felejtsd el!!!!nincs azzal semmi baj, ha úgy érzed nehezebben éled meg a dolgokat, mint mások...nem vagyunk egyformák:) ki így, ki úgy kezeli a dolgokat...ezért nem kell magadat okolnod:) talán amit tehetsz, hogy megpróbálod a dolgokat nem "felvenni", hanem ha pl. vmi kudarcod van vmiben, akkor nem azon gondolkodni, hogy jajj most ebben is én vagyok a vesztes...hanem továbbállni, és keresni az új dolgokat:)

hidd el, hogy biztosan majd megtalálod azokat a dolgokat, amelyekben nem lesznek vesztéseid, hanem sikereid és jól tudsz majd mindent kezelni:)

szerintem most vagy ott, hogy beleszeretnél vágni dolgokba, meló vagy új dolgokat szeretnél, és amiatt is érezheted úgy, amit leírtál...ez szerintem mindenkinél így van, de ez nem azt jelenti, hogy nem neked való az élet:)

próbáld meg úgy változtatni a személyiségeden, hogy amiben a hibádat látod, koncentrálj, összpontosíts arra, és próbálj vmi ötletet kitalálni arra:)

nevetgélj sokat, próbálj viccesen nézni a dolgokat, ez is egy jó lépes lehet számodra:)

ami nagyon fontos, hogy magyarázd meg magadnak, hogy igenis neked való az élet, mert minden ember értékes és jó vmiben, így te is...:)

és határozd el magad, hogy igenis mostantól erős leszek, mint eeegy naaaagy mészkő:D vagy akármi:D

na hadd lássuk azt a szép mosolyt az arcodooooooon:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm a válaszokat!!! :)))
2011. márc. 21. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!