Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapos kismama vagyok és...

5 hónapos kismama vagyok és úgy alakult a dolog hogy pestre fogunk költözni?! úgy terveztük hogy amint betölti a félévet beadjuk bölcsibe hogy én is tudjak menni dolgozni mert hát nem volt tervben a kis jövevény.

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ez hogy működik pesten? Mennyivel előbb kell beíratni hogy biztosan bevegyék?
2011. márc. 21. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

amint megszületett és még ekkor sem biztos, hogy lesz hely 6 hónapos korára...

A barátnőmék beíratták születéskor és 2 évesen lett csak hely, persze ez bölcsi és kerületfüggő is.

2011. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyám azt mondta, hogy amint megtudom, hogy terhes vagyok, az első dolgaim egyike legyen, hogy azonnal rakassam fel a gyereket bölcsis várólistára, mert ilyen szinten helyhiány van!! Szóval már most kezdd el intézni a dolgot, főleg ha ilyen hamar be akarod adni a picit.
2011. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az remek...sejtettem hogy nem lesz könnyű de ennyire...
2011. márc. 21. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Budapesten nem is tudom, hány bölcsit zártak be, ezért nincsenek helyek. Az eszem megáll ettől a baromságtól! És ha a szülő nem tudja megoldani a gyerek felügyeletét másképp akkor ne is menjen dolgozni, mert persze a pénz osztódással szaporodik....
2011. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is megkaptam már hogy miért akarom ilyen hamar beadni..hát mert nincs más választásom:( pályakezdő vagyok és volt már egy vetélésem úgyhogy nem szerettem volna elvetetni így meg alig kapok pénzt...
2011. márc. 21. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy félévesen be kell adnod, nem a te szégyened kérdező, hanem az államé.
2011. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly írattam be őt 2012-re és felvettek minket egy listára, ahol 80 fő van előttünk. Bár nem pesti vagyok, hanem egy picikét mellette, de hát mindegy is. A helyzet siralmas.

Engem amúgy visszavennének dolgozni, na de így? Ha nem veszik be a kicsimet, akkor nem tudom mit fogok csinálni.

2011. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen itt már sajnos semmi sem lesz jobb.A szívem fog megszakadni mert már nagyon várom őt, de nincs más választásom.
2011. márc. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!