Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyósom egyre elviselhetetlenebb!! Mindenbe beleszól. Ha segít akkor azért beszél ki ha nem segít akkor is kibeszél..ha beteg vagyok akkor csak színlelek. Ha tanulok és nem segítek akkor én vagyok a világ legszarabb embere. Ha vesz nekem vmit a barátom akkor már lehúzom őt!

Nem vehetünk azt amit akarunk.. Barátom nem tudom miért de nem akar elmenni innen..mert azt mondta majd ha én is dolgozok akkor nem tud mibe belekötni de én már nemm bírom ezt idegileg.. de én meg nem tudom itt hagyni őt. nagyon fáj. mit tegyek????:'(


2011. márc. 21. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint nála laktok, és nem dolgozol. Tűrnöd kell, és alkalmazkodnod, amíg rá vagy utalva. Ha elköltöztök, már szólhatsz neki, hogy mi tetszik, és mi nem, de addig nem.
2011. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Anyóssal élsz,nem dolgozol..? Hmmm akkor vagy megszöksz vagy megszoksz...Végül is mit vártál??
2011. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Költözz,vagy menj el dolgozni,mert így bizony nincs sok bele szólásod semmibe,ha csak egy eltartott vagy.
2011. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, valóban nem sokat tehetsz, de azért ő mint ember, nem több nálad. Te még tanulsz, neki már nem kell. Azért viselkedhetne normálisan, mert jogaid, érzései és véleményed neked is van és neked is lehet. Próbálj vele beszélni, hogy itt maradtok később, neked most még tanulnod kell, d aztén lesz munkád, és amiben tudsz (gondolom) így is segítesz, ez nem lesz később sem másképp. Ha csak elmar titeket maga mellől, akkor később megnézheti magát...
2011. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13:17-nek igaza van.Én is a beszélgetést javasolnám.
2011. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

ma 13:17

miért lennének egy idegen házban jogai?? Érzései,véleménye lehet,de avval nem sokat ér..De jogai? Mire? hogy oda költözött egy idegen házba egy idegen családba (akik megengedték,hogy ott éljen) és nem tesz le az asztalra semmit??Nem dolgozik..Nem keres a rezsire,a kajára, a fűtésre,a vízre..

Ha valaki tanul addig maradjon otthon.Vagy ha mindenáron menni akar akkor csinálja azt amit sok más fiatal diák..Menjen iskola mellett dolgozni..Tudod,én becsülőm,és tisztelem azokat a fiatalokat akik képesek suli mellett dolgozni,mert nem arra várnak,hogy eltartsák őket...Az ilyen diákok előtt le a kalappal..De az akit eltartanak,ráadásul idegen személyek tartják el az ne siránkozzon.Az vagy tűrjön csendesen tovább,és örüljön annak,hogy legalább megengedték,hogy a párjával együtt élhetnek..Vagy tegyen meg mindent azért,hogy ne eltartott legyen..

2011. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Egy szóval sem említette a kérdező, hogy tanulna.
2011. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
... vagy főiskolára, egyetemre járna???
2011. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, én nem találtam még sehol sem munkát ilyen közmunkán vagyok, van kis félretett pénzem, szóal ha kérnek tudok adni. Szerencsére engem nem piszkál apósjelöltön kívül senki, de Ő kitesz 4 embert is. Inkább elkerülöm! Mindig az öregnek van igaza ez van. Ha van külön szobátok akkor ne menj ki mikor anyósjelölt kinnt van. Itt a jóidő, ha teheted tanulj majd a szabadban, olyan helyen amerre Ő nem jár. Mást nem tudok tanácsolni. :(

22/N

2011. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tanulsz, addig költözz külön. A pároddal való kapcsolatodon meg érdemes lenne elgondolkozni, ezek szerint ő úgy képzeli el az életet, hogy ott laktok mind a szüleinél? Millióezer példa van rá, hogy az nem fog működni. Mert az anyós szemében te mindig is az a nő leszel, aki elvette a fiát (plusz még az első években kihasználta őket - tudom, hogy te nem így gondolod, de bőven elég, ha az ő fejében ez van).
2011. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!